Skocz do zawartości
dawidt

Prestashop - hurtowe zamówienia (kastomizacja listingu)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Interesuje mnie wykorzystanie PrestaShop jako panelu hurtowego. Głównie chodzi o możliwość dodawania wielu produktów do koszyka, z możliwością określenia ilości, bezpośrednio z listingu produktów. 

Listing powinien pokazywać nazwę produktu, cenę netto, cenę brutto, pole "ilość" i przycisk do koszyka. 

Załączam zdjęcie poglądowe żeby zwizualizować o co konkretnie chodzi.

Czy ktoś robił coś podobnego? Czy taki efekt można osiągnąć za pomocą samej konfiguracji czy niezbędny będzie dodatkowy moduł? Jaki ewentualnie dodatek mógłby pomóc w kastomizacji listingu produktów? 

Jakieś pomysły?

post-13237-0-85303700-1476177956_thumb.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

czy modułem da się coś takiego zrobić......... pewnie tak

ale lepiej zrobić to modyfikując templetkę i jquery

tu mała uwaga - to rozwiązanie sprawdzi się wyłącznie w produktach , które nie mają atrybutów - a w tych które mają do koszyka będzie dodawany  domyślny atrybut.

Choć i na to tez jest rozwiązanie - tzn wybór atrybutu lub kombinacji

tu masz  moduły

http://addons.prestashop.com/pl/9738-product-list-quantity-box.html

http://www.moduleshop.net/en/improvements-in-the-front-office/34-product-list-quantity-box-prestashop-module.html

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

czy modułem da się coś takiego zrobić......... pewnie tak

ale lepiej zrobić to modyfikując templetkę i jquery

tu mała uwaga - to rozwiązanie sprawdzi się wyłącznie w produktach , które nie mają atrybutów - a w tych które mają do koszyka będzie dodawany  domyślny atrybut.

Choć i na to tez jest rozwiązanie - tzn wybór atrybutu lub kombinacji

tu masz  moduły

http://addons.prestashop.com/pl/9738-product-list-quantity-box.html

http://www.moduleshop.net/en/improvements-in-the-front-office/34-product-list-quantity-box-prestashop-module.html

Dzięki. Przyjrzę się temu rozwiązaniu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez e-mbj
      Witam,

Od samego początku z wersją 1.5 jak 1.6 mam problem.
      Tzn: Od kiedy pamiętam produkty po jakimś czasie same wracają na stan. Nie ma produktu przez 2 miesiące I NAGLE KTOŚ GO MAGICZNIE ZAMAWIA.
      Mimo, że mam ustawione domyślnie, że nie można dokonywać zakupu, gdy produktu nie ma na stanie, to dodatkowo zawsze wybieram, że nie można zamawiać produkty gdy stan = 0
      Dodam, że wiem, że gdy anuluje zamówienie produkt wraca na stan, po statusie "anulowane" zawsze jeszcze wchodzę i ustawiam stan 0...

• Przez antoonioo
      Cześć,

Próbuję zmienić sposób wyświetlania produktów w PrestaShop 1.6, używam domyślnego szablonu.
      Chciałbym aby produkty w sklepie wyświetlały się w formie listy lecz takiej listy jak w panelu administracyjnym czyli tak jak na zdjęciu.
      Oczywiście zamiast przycisku Edytuj powinien być przycisk Dodaj do koszyka lub kup.
      Czy ktoś już coś takiego robił? Może jest jakiś moduł?

• Przez basman.pl
      Witam,

Mam kłopot w powiązanych produktach, wszystkie mają w nazwach dopisane "1"

W którym pliku jest zakodowane generowanie nazw tych produktów ? Próbowałem w pliku product.tpl , podejrzewam, że to błąd w kodzie, gdzie pomyłkowo dopisano 1.

Np. wyświetlane produkty w tej samej kategorii mają nazwy w porządku.

Pozdr.
    • Przez dwojod
      czesc

próbuje posortować produkty w określonej kategorii, w ustawieniach mam zaznaczoną opcję sortowanie wewnątrz kategorii, po ułożeniu w BO na stronie kategorii niestety produkty nie są sortowane wg mojego ułożenia - robiłem to na wersji 1.6.0.14

zainstalowałem czystą prestę najnowszą, próbowałem na nowo i dalej produkty dziwnie się zachowują, nie układają się tak jak trzeba
      wyłączyłem cache, wyczyściłem cache przed odświeżeniem i to samo.

czy coś trzeba wykonać jeszcze o czym nie wiem ?
  • Przeglądający

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Aktywni użytkownicy

Nikt jeszcze nie otrzymał reputacji w tym tygodniu.

• Statystyki forum

• Tematów
      7493