Skocz do zawartości
MichalLeito

Brak wyświetlania produktów w panelu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Od kilku miesięcy pracuję z Prestą, natomiast dziś rano pojawił się pewien problem. Otóż, produkty (około 150), które dostępne były w:
"katalog ~> produkty" po prostu zniknęły. Wygląda to tak, jakby nie było żadnego dodanego produktu (widnieje informacja, iż liczba produktów wynosi 0). Co ciekawe, produkty na stronie internetowej widnieją, a dodatkowo, kiedy zaloguje się do panelu administracyjnego z telefonu komórkowego - w katalogu ~> produkty są widoczne i mogę je modyfikować.
Podkreślę też, iż każdy produkt, który był dodawany jest przypisany do danej kategorii, posiada opis, cenę, powiązanie z innymi produktami, a także zdjęcia, cechy oraz atrybuty produktu. Nie mam zielonego pojęcia co się stało. 

Jeżeli ktoś jest w stanie mi pomóc, będę bardzo wdzięczny, ponieważ teraz w żaden sposób nie mogę modyfikować dodanych produktów, bo są po prostu niewidoczne w panelu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Takie cuda to kojarzą mi się tylko z włączeniem cache (parametry zaawansowane > wydajność >Użyj pamięci podręcznej > System plików).

Warto też wyczyścić cache w prestashop i przeglądarce, ewentualnie sprawdzić na innej przeglądarce.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Takie cuda to kojarzą mi się tylko z włączeniem cache (parametry zaawansowane > wydajność >Użyj pamięci podręcznej > System plików).

Warto też wyczyścić cache w prestashop i przeglądarce, ewentualnie sprawdzić na innej przeglądarce.

Włączyłem w innej przeglądarce, otóż działa.

Załączam link do screena z ustawieniami.

@ircykk niestety nie wiem czym są cache i za co są odpowiedzialne, dlatego będę bardzo wdzięczny za dalsze pokierowanie mnie.  :oops: 

link: http://wgrajo.pl/img/screenzwz.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

na dole strony której printa wrzuciłeś masz sekcję "Cache"

a w niej "Użyj cache" ten parametr musi być na NIE

poza tym sprawdź w czy nie masz włączonego filtrowania w produktach "Filtruj wg kategorii" w zakładce KATALOG->Produkty

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

na dole strony której printa wrzuciłeś masz sekcję "Cache"

a w niej "Użyj cache" ten parametr musi być na NIE

poza tym sprawdź w czy nie masz włączonego filtrowania w produktach "Filtruj wg kategorii" w zakładce KATALOG->Produkty

Cache było ustawione tak, jak napisałeś, a "filtruj według kategorii" odznaczone.

Nic się nie zmieniło.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta