Skocz do zawartości

Zdjęcie

Brak wyświetlania produktów w panelu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 MichalLeito

MichalLeito

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 03 październik 2016 - 12:38

Witam serdecznie.

Od kilku miesięcy pracuję z Prestą, natomiast dziś rano pojawił się pewien problem. Otóż, produkty (około 150), które dostępne były w:
"katalog ~> produkty" po prostu zniknęły. Wygląda to tak, jakby nie było żadnego dodanego produktu (widnieje informacja, iż liczba produktów wynosi 0). Co ciekawe, produkty na stronie internetowej widnieją, a dodatkowo, kiedy zaloguje się do panelu administracyjnego z telefonu komórkowego - w katalogu ~> produkty są widoczne i mogę je modyfikować.
Podkreślę też, iż każdy produkt, który był dodawany jest przypisany do danej kategorii, posiada opis, cenę, powiązanie z innymi produktami, a także zdjęcia, cechy oraz atrybuty produktu. Nie mam zielonego pojęcia co się stało. 

Jeżeli ktoś jest w stanie mi pomóc, będę bardzo wdzięczny, ponieważ teraz w żaden sposób nie mogę modyfikować dodanych produktów, bo są po prostu niewidoczne w panelu.

#2 ircykk

ircykk

Administrator

• Administrators
  • 4959 postów
  • PrestaShop:1.5, 1.6

Napisano 03 październik 2016 - 12:44

Takie cuda to kojarzą mi się tylko z włączeniem cache (parametry zaawansowane > wydajność >Użyj pamięci podręcznej > System plików).

Warto też wyczyścić cache w prestashop i przeglądarce, ewentualnie sprawdzić na innej przeglądarce.

#3 MichalLeito

MichalLeito

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 03 październik 2016 - 13:00

Takie cuda to kojarzą mi się tylko z włączeniem cache (parametry zaawansowane > wydajność >Użyj pamięci podręcznej > System plików).

Warto też wyczyścić cache w prestashop i przeglądarce, ewentualnie sprawdzić na innej przeglądarce.

Włączyłem w innej przeglądarce, otóż działa.

Załączam link do screena z ustawieniami.
@ircykk niestety nie wiem czym są cache i za co są odpowiedzialne, dlatego będę bardzo wdzięczny za dalsze pokierowanie mnie.  :oops: 

link: http://wgrajo.pl/img/screenzwz.jpg

#4 sower

sower

Guru

• Moderatorzy
  • 4192 postów
  • Location3miasto
  • PrestaShop:1.2, 1.3, 1.4, 1.5, 1.6

Napisano 03 październik 2016 - 14:05

na dole strony której printa wrzuciłeś masz sekcję "Cache"

a w niej "Użyj cache" ten parametr musi być na NIE

poza tym sprawdź w czy nie masz włączonego filtrowania w produktach "Filtruj wg kategorii" w zakładce KATALOG->Produkty

#5 MichalLeito

MichalLeito

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 03 październik 2016 - 14:12

na dole strony której printa wrzuciłeś masz sekcję "Cache"

a w niej "Użyj cache" ten parametr musi być na NIE

poza tym sprawdź w czy nie masz włączonego filtrowania w produktach "Filtruj wg kategorii" w zakładce KATALOG->Produkty

Cache było ustawione tak, jak napisałeś, a "filtruj według kategorii" odznaczone.
Nic się nie zmieniło.

#6 sower

sower

Guru

• Moderatorzy
  • 4192 postów
  • Location3miasto
  • PrestaShop:1.2, 1.3, 1.4, 1.5, 1.6

Napisano 03 październik 2016 - 17:17

to wyczyść jeszcze pamięć podręczną

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych