Skocz do zawartości
  • ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

      Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Podobna zawartość

    • Przez dwojod
      Witam
       
      chciałem rozszerzyć dodawanie kategorii (pisząc moduł) o jedno pole typu "switch", zapisane wartości do bazy to 1 albo 0;
      moje pytania:
      1. Czy mogę utworzyć nową tabelę w bazie danych gdzie będę miał id, id_category, value, czy muszę bezwarunkowo zapisywać dodatkowe wartości do tabeli ps_category ?
      2. Jeżeli mogę to zrobić za pomocą innej tabeli, w jaki sposób mam zapisać te wartości wykorzystując nadpisywanie kontrolera ?
    • Przez dwojod
      Tworząc moduł w pliku form.tpl umieszczam link
       
      <a href="{$link->getAdminLink('AdminCustompdf', true, NULL)}">{l s='PDF'}</a>
       
      Ale niestety nie widzi mi kontrolera "Nie znaleziono kontrolera".  A był tworzony już na wiele sposobów jeżeli chodzi o nazwę, myślałem że tam jest błąd; umiejscawiam go w katalogu mymodule\controllers\admin\
       
      Chciałbym aby pod linkiem generował mi PDF.
      Mam klasę która dziedziczy po HTMLTemplate, i tą klasę includuje w kontrolerze.
       
      Czy może muszę coś dopisać w pliku głównym modułu w instalce ?
       
      Z góry dzięki.
    • Przez dwojod
      Witam
      tworze moduł, mam kłopot
      jak dodać domyślną wartość w metodzie renderForm() w polu text, docelowo chce aby tam był wynik funkcji 
      array( 'type' => 'text', 'label' => $this->l('Vocher:'), 'name' => 'nr_voucher', 'disabled' => true, 'desc' => $this->l('Automatic generate code'), 'values' => 'test', ),
    • Przez felek000
      Witam,
      Mam pytanie chce napisać swój własny moduł(podstawową instalacje oraz stronę konfiguracji już sobie przygotowałem) który będzie generował dane na podstawie zamówienia, w tym celu potrzebuje aby formularz wyświetlił się w AdminOrders(widok jednego zamówienia).
      Znalazłem właściwy controller oraz Template dotyczącą tego elementu.
      Mam pytanie czy aby dodać tam formularz należy użyć jakiegoś hooka ? ponieważ widziałem takie do widoku produktu (w celu utworzenia nowej zakładki) , czy też należy nadpisać controller i dodać własne funkcje jeżeli tak to jakie ?. Oraz czy gdzie należy dać pliki tpl aby nadpisać widok. Chciałbym to zrobić za pomocą modułu  nie skopiować dane do /overides/.... (wprawdzie controller się tam kopiuje przy instalacji jednak wolałbym użyć hook o ile takowe są).
       
      Mam nadzieje że wyraziłem się dość jasno jak nie to sprecyzuję.
    • Przez olekstar
      WItam,
       
      Czy moglibyście polecić mi jakiś sensowny (najchętniej polski, ale niekonicznie) hosting współdzielony prawidłowo obsługujący następujące metody:
      HTTP Method: PUT HTTP Method: GET HTTP Method: POST HTTP Method: DELETE Okazuje się, że nazwa.pl nie obsługuje metody DELETE, więc zamiast usuwać produkty za pomocą API, muszę je deaktywować!
      Jest to trochę chore, bo niepotrzebnie baza produktów w sklepie puchnie.
       
      Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc
      olekstar
  • Przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

  • Aktywni użytkownicy

    Nikt jeszcze nie otrzymał reputacji w tym tygodniu.

  • Statystyki forum

    • Tematów
      7 825
    • Postów
      37 127
×