Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problem z logowaniem do zaplecza

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 al-tair

al-tair

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 15 wrzesień 2016 - 04:38

Cześć, kilka dni temu pojawił mi się problem w sklepie przy logowaniu do zaplecza. Klikam zaloguj i nic...

Na okienku logowania kliknąłem Zagubione hasło i oczywiście przyszło, lecz też nie chciało działać.

Ale coś mnie tknęło i wyczyściłem cache przeglądarki i poszło bez problemu. Dziś było to samo - czyszczenie cache pomogło, ale po pół godzinie problem powrócił.

Co to za cholerstwo ? Może jakiś moduł bruździ ? Spotkał się ktoś z tym, wersja presty 1.6.0.14

Na drugim sklepie na tym samym hostingu Stoi presta na 1.6.1.3 i tego problemu nie ma.

Coś cache smarty miesza ?

#2 sower

sower

Guru

• Moderatorzy
  • 4212 postów
  • Location3miasto
  • PrestaShop:1.2, 1.3, 1.4, 1.5, 1.6

Napisano 15 wrzesień 2016 - 08:06

może tak być na części serwerów gdy masz włączone buforowanie do plików /file system

468x60.jpg

468x60_pl.gif

QUICK PRESTA SUPPORT:  gg 45116037
SKLEPY  MODUŁY INTEGRACJE  POMOC TECHNICZNA

#3 al-tair

al-tair

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 16 wrzesień 2016 - 03:28

może tak być na części serwerów gdy masz włączone buforowanie do plików /file system

Jak żyć ? Do tej pory tak nie było. Właśnie próbowałem się zalogować i znowu to samo, ale sprawdziłem w trybie prywatnym i jest OK, można się zalogować.

Jak to pominąć ? Czy Okres ważności plików cookie Back Office może na to wpłynąć - teraz jest domyślnie 480 godzin.

Może wyłączyć optymalizację APACHE ? mój serwer chodzi na LiteSpeed (hosting w Linuxpl).

#4 sower

sower

Guru

• Moderatorzy
  • 4212 postów
  • Location3miasto
  • PrestaShop:1.2, 1.3, 1.4, 1.5, 1.6

Napisano 16 wrzesień 2016 - 07:11

wiesz przyczyn może być wiele zaczynając od w/w przyczyny po przez problemy z ciasteczkami  itd itp.......... w sumie bez dostępu do sklepu to ciężko coś powiedzieć

468x60.jpg

468x60_pl.gif

QUICK PRESTA SUPPORT:  gg 45116037
SKLEPY  MODUŁY INTEGRACJE  POMOC TECHNICZNA

#5 al-tair

al-tair

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 17 wrzesień 2016 - 10:05

Zauważyłem jedną rzecz, jak próbuję w trybie prywatnym to adres logowania jest zaplecze/index.php?controller=AdminLogin&token=cyferkiiliterki

natomiast normalnie jest zaplecze//index.php?controller=AdminLogin&token=cyferkiiliterki/&redirect=AdminDashboard

Why ?

Jakieś przekierowania w .htaccess to powodują ?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Hosting zapewnia: Hekko.pl