Skocz do zawartości
al-tair

Problem z logowaniem do zaplecza

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, kilka dni temu pojawił mi się problem w sklepie przy logowaniu do zaplecza. Klikam zaloguj i nic...

Na okienku logowania kliknąłem Zagubione hasło i oczywiście przyszło, lecz też nie chciało działać.

Ale coś mnie tknęło i wyczyściłem cache przeglądarki i poszło bez problemu. Dziś było to samo - czyszczenie cache pomogło, ale po pół godzinie problem powrócił.

Co to za cholerstwo ? Może jakiś moduł bruździ ? Spotkał się ktoś z tym, wersja presty 1.6.0.14

Na drugim sklepie na tym samym hostingu Stoi presta na 1.6.1.3 i tego problemu nie ma.

Coś cache smarty miesza ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

może tak być na części serwerów gdy masz włączone buforowanie do plików /file system

Jak żyć ? Do tej pory tak nie było. Właśnie próbowałem się zalogować i znowu to samo, ale sprawdziłem w trybie prywatnym i jest OK, można się zalogować.

Jak to pominąć ? Czy Okres ważności plików cookie Back Office może na to wpłynąć - teraz jest domyślnie 480 godzin.

Może wyłączyć optymalizację APACHE ? mój serwer chodzi na LiteSpeed (hosting w Linuxpl).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

wiesz przyczyn może być wiele zaczynając od w/w przyczyny po przez problemy z ciasteczkami  itd itp.......... w sumie bez dostępu do sklepu to ciężko coś powiedzieć

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zauważyłem jedną rzecz, jak próbuję w trybie prywatnym to adres logowania jest zaplecze/index.php?controller=AdminLogin&token=cyferkiiliterki

natomiast normalnie jest zaplecze//index.php?controller=AdminLogin&token=cyferkiiliterki/&redirect=AdminDashboard

Why ?

Jakieś przekierowania w .htaccess to powodują ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta