Skocz do zawartości
spidi

Forum dla Presty

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że są płatne i to już za 30 euro można coś wyrwać ale cały myk polega na tym żeby na darmowych komponentach działać :)Najlepiej by mi pasował pomost do phpBB.W Joomli jest takowy i działa dobrze - teraz trochę żałuję, że nie postawiłem sklepu na Joomli :/A skusił mnie design Prestashop bo nie chciało mi się siedzieć nad theme'm.Joomla daje nam o wiele więcej możliwości jak np. galerie, forum, zamieszczanie ogłoszeń, komentarze itd.Tak się akurat porobiło, że jako dodatek do klepu przydał by się kącik na pogawędki dla klientów a pełnią szczęścia byłby mini blog i galeria zdjęć.Może ktoś coś jednak wymyśli ? Bo ostatnią rzeczą jaką chcę to przesiadka na inny system - po co klientów wku****?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Joomla? Chyba żartujesz :) Ciężko to nazwać sklepem, ja osobiście nie polecił bym tego nikomu pod nawet najprostszy sklep. Modułów jak na lekarstwo, a sam system kuleje strasznie.Forum to słaby pomysł na reklamę sklepu, lepszy już blog tak na moje oko.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co do Joomli to nie wiem bo bawiłem się nią ( sklepem na niej bodajże virtuemart'em ) przez chwile. Nie miałem zastrzeżeń ale też nie mogę oceniać po tak krótkim okresie testowym ( aż zainstaluje J + VM raz jeszcze i popatrzę ). Generalnie wychodzę z założenia, że co kto lubi i co komu potrzebne więc staram się nie mówić, że coś jest BE :) no chyba, że nie nadaje się do niczego :PDlaczego forum ? A to dlatego, że chciałbym zintegrować ze sobą klientów. Jest to wąska grupa mająca masę wspólnych tematów i problemów do rozwiązania. Ludzie, którzy 90% czasu spędzają na NK i FB i Pudelku zapewne i wiem, że takie forum mogło by ich ściągnąć ( a przy okazji może coś kupią ).Pełnią szczęścia byłaby jeszcze galeria zdjęć aby mogli sobie robić własne galerie a jak jeszcze by mogli blog prowadzić to mnie pozostanie już tylko iść się upić ze szczęścia :PPS. Mam na Joomli kilka stron zrobionych i mam dosłownie 0 ( słownie: zero ) problemów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta