Skocz do zawartości
WiktoriaK

Przelewy24 na wer 1.6.0.9

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z tym modułem. Może mi ktoś powie czy w katalogu sklep/modules/przelewy24/ ma plik paymentStatus? Podobno ma być, a ja go nie mam. A taki plik jest głębiej nieco bo  .../controllers/front/

Pomoże ktoś?

Prestashop wer 1.6.0.9 sklep na nazwa.pl jeśli ma to znaczenie

post-5928-0-69516800-1468942865_thumb.jpg

post-5928-0-67383800-1468942873_thumb.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Moduł jest pobrany ze strony przelewy24. Już instalowałam na nowo po wcześniejszym czyszczeniu smarty. Nic to nie daje. Płatności przechodzą ale potwierdzenia od przelewy24 do sklepu nie docierają, coś mi się chyba źle instaluje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak trackback ma wrócić do sklepu jak jest wyłączony, to przecież jest nie logiczne, to że masz dodane swoje IP do obsługi serwisowej nie znaczy że IP z którego jest wysyłana informacja zwrotna z przelewy24 jest takie samo jak twoje. Włącz sklep i wtedy przetestuj.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak trackback ma wrócić do sklepu jak jest wyłączony, to przecież jest nie logiczne, to że masz dodane swoje IP do obsługi serwisowej nie znaczy że IP z którego jest wysyłana informacja zwrotna z przelewy24 jest takie samo jak twoje. Włącz sklep i wtedy przetestuj.

Dwa dni szukam rozwiązania. Nie powiem na ile wątków wpadłam podobnych bez odpowiedzi. Więc zostawiam dla potomnych (pewnie się nie jedna osoba mało rozgarnięta jak ja trafi jeszcze)- powyżej rozwiązanie problemów!

Co za banał. A nie chciałam testować na włączonym, bo jakby się trafił klient akurat i coś poszłoby nie tak - to problem gotowy.

Dziękuję endriu107

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta