Skocz do zawartości
WiktoriaK

Przelewy24 do sklepu nie docierają powiadomienia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, złożyłam dzisiaj testowe zamówienie w sklepie, metoda płatności to Przelewy24. Od strony klienta wszystko szło jak powinno, jeżeli chodzi o płatności - kasa poszła tam gdzie powinna. Jednak jako klient nie otrzymałam żadnego potwierdzenia ze sklepu o złożonym zamówieniu, wybranym sposobie zapłaty i o zaakceptowaniu płatności. W swojej historii transakcji również nie ma tego zamówienia. Jeżeli chodzi o sklep to tu również nic nie wiadomo o złożonym zamówieniu - po prostu cisza. Co muszę jeszcze zrobić? Bo widać, że płatności dobrze wychodzą i skutecznie o ile w tym wypadku zlecę zaksięgowanie ręcznie w panelu Przelewy24. Natomiast komunikacji Przelewy24 - sklep nie ma.

Sprawdzałam gdzie są pliki modułu i widzę w sklep/modules a w sklep/themes/modules/ plików brak - czy to jest prawidłowe?

prestashop wer 1.6.0.9

serwer nazwa.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

aby zamówienie pojawiło się w sklepie należy wrócić do sklepu po dokonaniu płatności korzystając z linku umieszczonego na stronie z potwierdzeniem płatności w przelewy24.pl

chyba, że powrót do sklepu nastąpił ale pojawił się jakiś błąd ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Powroty do sklepu były bez klikania, po prostu po dokonaniu płatności w banku przeniosło do sklepu informując o powodzeniu. Żadnego błędu nie było. Płatność do Przelewów24 dotarła tylko trzeba tam ją ręcznie zaakceptować.W sklepie ani śladu o zakupie i płatności, ani po stronie klienta, ani po stronie admina.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Odgrzewam nieco ponieważ mam ten sam problem, przy płatności przelewy 24 na zapleczu nie pojawiają się zamówienia, trzeba księgować ręcznie z poziomu poczty.

Odinstalowałem wczoraj moduł przelewy24 wyczyściłem cache ( z poziomu zaplecza) zainstalowałem najnowszy moduł przelewy 3.3.16 ale nadal płatności nie przechodzą. Robiłem test stworzyłem produkt za 0,01 zł.

Mam shiptopay w wersji 2.1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta