Skocz do zawartości
  • ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

      Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Podobna zawartość

    • Przez apopo
      Postawiłem nową instalkę sklepu na Preście 1.6.1.18. Niby wszystko jest ok, ale jak próbuję ją przenieść na inną domenę na tym samym serwerze, wyskakują mi błędy.
      Przy wpisaniu adresu sklepu "500 Server Error", a przy próbie logowania się do panelu adm:
      [PrestaShopException]
      Link to database cannot be established:SQLSTATE[42000] [1044] Access denied for user 'xxxx_yyyy'@'localhost' to database 'zzz_aaa.pl'
      at line 102 in file classes/db/DbPDO.php
      97. public function connect() 98. { 99. try { 100. $this->link = $this->_getPDO($this->server, $this->user, $this->password, $this->database, 5); 101. } catch (PDOException $e) { 102. throw new PrestaShopException('Link to database cannot be established:'.$e->getMessage()); 103. } 104. 105. // UTF-8 support 106. if ($this->link->exec('SET NAMES \'utf8\'') === false) { 107. throw new PrestaShopException('PrestaShop Fatal error: no utf-8 support. Please check your server configuration.'); DbPDOCore->connect - [line 319 - classes/db/Db.php] DbCore->__construct - [line 240 - classes/db/Db.php] - [4 Arguments] DbCore::getInstance - [line 66 - config/alias.php] pSQL - [line 329 - classes/shop/Shop.php] - [1 Arguments] ShopCore::initialize - [line 114 - config/config.inc.php] require - [line 36 - admin/index.php] - [1 Arguments] Nie wiem co z tym powinienem zrobić. Proszę o pomoc.
       
  • Przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

  • Aktywni użytkownicy

    Nikt jeszcze nie otrzymał reputacji w tym tygodniu.

  • Statystyki forum

    • Tematów
      7 825
    • Postów
      37 127
×