Skocz do zawartości
  • ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

      Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Podobna zawartość

    • Przez PiotrekTK
      Poszukuje modułu do Tworzenia szablonów kombinacji produktów dla prest 1.7.6 oraz 8.1
      Wymagania:
      - Tworzymy szablon kombinacji wariantu produktu dla Producenta "A" w którym mamy przypisany ROZMIAR, KOLOR DESEK, KOLOR BETONU i zapisujemy pod nazwą np kombinacje A
      - Tworzymy szablon kombinacji dla wybranej kategorii np. Kosze a w nim Kolor metalu , wymiar, kolor drewna i zapisujemy jako schemat kombinacji kategorii Kosze.
      Główny problem: 
      - podczas dodawania nowych produktów do sklepu musimy ręcznie dodawać do każdego produktu np Kosz xyz =  wariant kobinacji: wymiar,  kolor, kolor obudowy kosza i kolor elementu drewnianego w chwili gdy mamy 6 wymiarów kosza tworzy sie około 50 kombinacji  = bardzo czasochłonna czynność, która jest powtarzalna dla wielu podobnych produktów producenta "A".
      - zmiana ceny dla szablonu wariantu wymiaru

    • Przez Teges
      Witajcie, mam problem z kombinacjami. Potrzebuje w sklepie z meblami wypoczynkowymi ustawić różne rodzaje tkanin, te w różnych kolorach. W zależności od wyboru tkaniny powinna się zmieniać cena.

      tutaj działa to dokładnie tak jak chcę

      tutaj z kolei jest mój testowy sklep, gdzie to nie działa:



      (świeża, instalacja, domyślna templatka)

      Tak mam ustawione kombinacje dla tego produktu:
       



      Wydaje mi się, że problem jest, że klikając w te kolory materiałów w adresie url tworzą się kombinacje 2-3 atrybutów, a tak nie są i nie mają być ustawione kombinacje w bazie. W url powinien być tylko 1 atrybut.

      Jak to zrobić aby działało?
    • Przez lukruk
      Witam
      Mam pytanie taktyczne do użytkowników forum - czy jeszcze siedzicie tutaj i można się was doradzać ?
      Jeżeli nie to proszę dobrych ludzi dajcie mi link do aktywnego forum - gdzie można się coś doradzić albo skorzystać z czyichś usług.
    • Przez daars_pl
      Witam,
      Czy istnieje możliwość konfiguracji aby Presta 1.7 automatycznie wyświetlała na stronie produktu dopisek "w magazynie" / "na zamówienie" w zależności od ilości produktów ?
      Teraz trzeba to ręcznie uzupełniać w zakładce ILOŚCI w produkcie a chodzi o automatyczną integrację z kilkoma tysiącami produktów z hurtowni
      Pozdr.
    • Przez Netteria.NET
      Od kilku lat nie wiem czemu nie mogę wejść na forum presty.
      Nic nie rozbiłem. Nie złamałem żadnego regulaminu, nie dostałem żadnego ostrzeżenia a mam komunikat że ban. Jak w załączniku.
      Pewnie jakaś pomyłka. Może ktoś miał z tym do czynienia i zdoła coś podpowiedzieć jak to odkręcić?

  • Przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

  • Aktywni użytkownicy

    Nikt jeszcze nie otrzymał reputacji w tym tygodniu.

  • Statystyki forum

    • Tematów
      7 825
    • Postów
      37 127
×