Skocz do zawartości
PrestaDesign.pl
  • Ogłoszenia

• ircykk

Aktualizacja forum   21.10.2017

Nasze forum jest w trakcie aktualizacji, jeśli masz jakiś problem z funkcjonowaniem napisz do nas: mail@prestadesign.pl
fcss

DPD przesyłka za pobraniem - podsumowanie zamówienia.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Korzystam z darmowego modułu DPD dla prestashop. Chciałbym zarobić tak, aby po wybraniu metody wysyłki 'DPD Za pobraniem' nie przekierowywało do zakładki płatność, tylko od razu do podsumowania (potwierdzenia) złożenia zamówienia.

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez lukruk
      Adres sklepu: http://shedance.pl/shop/

Mam problem z ustawieniem kwoty za przewoźnika. Pomimo prawidłowej konfiguracji (od wagi 0 do 14,99kg - kwota 15zł netto, Europa oraz od 15,00 do 30,00kg - kwota 30zł, Europa), to za każdym jak próbuje zmienić kwotę wysyłki wyświetla mi się przy zamówieniu kwota 12,30zł.

Proszę o podpowiedź, czy oprócz panelu PRZEWOŹNICY można jeszcze gdzieś zdefiniować kwotę, tak aby była przypisana na stałe do zamówień ?
      Nie mam pomysłu jak ją zmienić - PROSZĘ o pomoc !!
    • Przez Mr_DiPi
      Witam,

Mam takie zagadnienie i zastanawiam się skąd się to bierze.

Na załączonej fakturze w okienku "Ogółem VAT" mamy wyszczególnione jakie VAT i za co został naliczony. I tu jest taka ciekawostka - przy pozycji "wysyłka" mamy dwa razy policzony VAT w wartości 1,31zł. Koszt wysyłki to 14zł brutto (11.38 netto) czyli VAT wynosi 2,62zł, a Presta dzieli go jakby na pół i zapisuje jako dwie pozycje. Suma się zgadza, ale jakoś tak dziwnie - co można z tym zrobić? 
      000002-2017 (1).pdf
    • Przez pestucha

Witam,

Od niedawna "bawię się" w Prestashop. Mam problem z ustawieniem wysyłki (prestashop 1.6).
      Specyfika sklepu polega na tym, że poza wagą produktu muszę uwzględniać też rozmiar bo są produkty, których nie mogę łączyć razem ze względów logistycznych.

Np. w jednej paczce mogą iść
      fotelik 2 szt
      rowerki 4 szt 
      kojec 2 szt.
      1 szt. wózek + 1 szt. kojec
      1 szt rowerek + 1 szt. kojec
      1 sz fotelik + 1 szt. rowerek
      1 szt. wózek + 1 szt. rowerek

ale nie mogą iść w jednej paczce kombinacje np
      fotelik + wózek
      fotelik + kojec
      wózek + wózek
      fotelik 3 szt - 2szt. foteliki jedna opłata + opłata za jeden fotelik i analogicznie przy 4szt - opłata jak za dwie osobne paczki

Czy jest jakas opcja poza modyfikacjami w:
      1. Wysyłka -> Sposób dostawy -> 3. Rozmiar, waga...
      2. Produkty -> Edycja -> Funkcje

Dziękuję za pomoc
    • Przez danielmazurek
      Dzień Dobry,
      potrzebuję pomocy, być może rady bardziej doświadczonych kolegów w zakresie ustalenia wysyłki mebli w oparciu o oprogramowanie prestashop. 

Czy ktoś z Was, drodzy internauci zajmował się sprzedażą internetową mebli? W jaki sposób u Was wyglądała kwestia wysyłki, czym wysyłaliście, kurierem? (w paczkach, na paletach) a być może własnym transportem? - to jedna sprawa.

Druga sprawa, to ustawienie wysyłki w Preście w wypadku, gdy klient zamawia większą ilość mebli (różnych gabarytowo) aby koszt tejże wysyłki był jak najkorzystniejszy dla klienta. Dodam, że jestem stosunkowo świeżym użytkownikiem presty, jednak chciałbym ustawić wszystko w taki sposób, aby było jak najbardziej zoptymalizowane pod kątem wysyłkowo-logistycznym.

Jeżeli coś jest niezrozumiałe, postaram się rozjaśnić swoje myśli.
      Pozdrawiam,
      Daniel
    • Przez hakeryk2
      Witam,

Jestem w trakcie przenoszenia dość dużej bazy danych produktów i mam problem, ponieważ nie widzę, żeby dało się zaimportować ID opcji wysyłki dla danego przedmiotu. Czy istnieje jakaś komenda, którą można wkleić do pliku CSV by podać ID (nawet kilka), które zostaną wprowadzone do bazy danych? 

Dziwne, bo da się wprowadzić cenę dodatkową za wysyłkę, jednak nie widzę, możliwości dodania pojedynczych lub wielokrotnych ID opcji wysyłki.

Czy da się to zrobić aby po prostu jakoś dopisać te ID przewoźników do ID produktów? Może nawet jakieś zapytanie SQL?

Przedstawiam moją wizualizację marzeń, rozwiązania idealnego

Produkt ID  | Kurier ID
      ----------------------------------
      1                 | 5,4,3
      2                 | 5.4.3

Pozdrawiam.

• Przeglądający

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Aktywni użytkownicy

• Statystyki forum

• Tematów
      7462