Skocz do zawartości
gangur

promocja cenowa przy większej ilości produktów

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

Jak ustawić konkretną cenę (np. 5 zł) gdy klient kupi określoną ilość produktów?

Np. klient bierze 5 różnych produktów - cena całości 5 zł, bierze 6, za szósty już cena normalna, bierze 10 - w sumie cena 10 zł (2x5)

Da się?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Upraszczając - zniżka o 50% na całość, gdy w koszyku jest co najmniej 5 produktów.
Próbowałem ustawić to regułą cenową katalogu, ale to działa tylko, jeśli 1 produkt jest w koszyku w 5 sztukach - jak ustawić taką zniżkę na ogólną ilość produktów w koszyku?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przejrzałem nawet płatne moduły (chociaż dość pobieżnie na razie) i nie widzę :(

Podobnie pewnie jest z rabatem opartym o całkowitą kwot,ę zamówienia, tzn jeśli kwota do zapłaty > 10zł, to obniż cenę całości o 50%?

edit: ostatnią opcję da się wyklikać używając rabatu bez użycia kodu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez addd
      Potrzebuje moduł, który pozwoli na to aby trzymać ceny w bazie  w różnych walutach i przeliczać do wyświetlania na walutę wyświetlaną w sklepie. Czyli część produktów wprowadzam ceny w złotówkach część w euro i cena jest trzymana w bazie w złotówkach dla produktów wprowadzonych w złotówkach i w euro dla produktów wprowadzonych w euro.

Od razu uprzedzę zapytania po co.

Otóż kupuje produkty w złotówkach, w euro, w dolarach. Obowiązują cenniki producenta w tych walutach. Kursy walut zmieniają się codziennie, codzienna aktualizacja cen byłaby zabójcza.

Rozwiązanie z zarządzaniem tym z poziomu programu księgowego znam, chcę coś bezpośrednio do sklepu.

z góry dziękuje za pomoc.

Jeżeli takiego modułu nie ma a ktoś ma pomysł to również proszę o info, albo wskazówki albo płatne rozwiązanie.

• Przez kratek
      Witam, czy spotkał się ktoś z użytkowników Prestashop z problemem zaokrąglania cen produktów?

Cena netto produktu 325.200000
      Stawka VAT: 23%
      Cena brutto: (zaokrąglana): 400,00 zł

Rzeczywiście po wyliczeniu daje nam cenę 399,996 zł brutto lecz ją zaokrągla w górę.

Jak można wyłączyć zaokrąglenie cen produktów aby wyliczyło mi cenę 399,99 zł?

Dziękuję z góry za poradę.

P.S. zmiana opcji zaokrągleń w Preferencje -> Ogólne nic nie daje.

Wersja Prestashop: 1.6.0.14

• Przez basman.pl
      Witam,

Mam kłopot z wyszukiwaniem Ajax z podpowiedziami produktów, produkty są wyświetlane w cenach netto oraz ze znacznikiem $ zamiast zł, waluty w sklepie są poustawiane prawidłowo, ponieważ po wciśnięciu enter wyniki wyszukiwania są już w prawidłowych cenach i walucie oraz dodaniu do koszyka, na stronie produktu tak samo.

Z czego może wynikać problem ?

Pozdrawiam
    • Przez domelz
      Hej!
      Mam problem i szukam pomocy, może ktoś zna rozwiązanie?
      W sklepie jubilerskim chcę stworzyć cenę, która składa się z 3 części - cena złota lub srebra (zmieniana praktycznie codzienne, procentowo w dodatku 2 próby, czyli 4 warianty), cena robocizny -zależna od wagi wyrobu oraz cena kamieni - nieraz zmieniana, ale bardzo rzadko.
      Jak coś takiego można osiągnąć?
    • Przez Camloth
      Witam,
      napotkałem następujący błąd w presta 1.6.0.8.
      Przy cenie produktu 35.00 brutto (VAT 23%) i dodanych atrybutach, na karcie produktu cena zaokrągla się do 35,01 zł. Problem nie występuje kiedy nie ma żadnych atrybutów. Dodam, że mam ustawiony Tryb zaokrąglania: klasyczny oraz Wpływ na cenę w Kombinacjach: Żaden, a w Kursy waluty: 1.

Spotkałem się z tym błędem już w programie do fakturowania, ale skoro na liście produktów, w koszyku i w zamówieniu presta umie zaokrąglić do równych 35.00 zł to dlaczego po dodaniu atrybutów dodaje jeden grosz? Próbowałem modyfikować product.tpl ale nie umiem tego naprawić bez szkody dla systemu...

Proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu.
  • Przeglądający

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Aktywni użytkownicy

Nikt jeszcze nie otrzymał reputacji w tym tygodniu.

• Statystyki forum

• Tematów
      7 778