Skocz do zawartości


  • Podobna zawartość

    • Przez addd
      Potrzebuje moduł, który pozwoli na to aby trzymać ceny w bazie  w różnych walutach i przeliczać do wyświetlania na walutę wyświetlaną w sklepie. Czyli część produktów wprowadzam ceny w złotówkach część w euro i cena jest trzymana w bazie w złotówkach dla produktów wprowadzonych w złotówkach i w euro dla produktów wprowadzonych w euro.

       

      Od razu uprzedzę zapytania po co.

       

      Otóż kupuje produkty w złotówkach, w euro, w dolarach. Obowiązują cenniki producenta w tych walutach. Kursy walut zmieniają się codziennie, codzienna aktualizacja cen byłaby zabójcza.

       

      Rozwiązanie z zarządzaniem tym z poziomu programu księgowego znam, chcę coś bezpośrednio do sklepu.

       

      z góry dziękuje za pomoc.

      Jeżeli takiego modułu nie ma a ktoś ma pomysł to również proszę o info, albo wskazówki albo płatne rozwiązanie.

    • Przez kratek
      Witam, czy spotkał się ktoś z użytkowników Prestashop z problemem zaokrąglania cen produktów?
       
      Cena netto produktu 325.200000
      Stawka VAT: 23%
      Cena brutto: (zaokrąglana): 400,00 zł
       
      Rzeczywiście po wyliczeniu daje nam cenę 399,996 zł brutto lecz ją zaokrągla w górę.
       
      Jak można wyłączyć zaokrąglenie cen produktów aby wyliczyło mi cenę 399,99 zł?
       
      Dziękuję z góry za poradę.
       
      P.S. zmiana opcji zaokrągleń w Preferencje -> Ogólne nic nie daje.
       
      Wersja Prestashop: 1.6.0.14

    • Przez basman.pl
      Witam,
       
      Mam kłopot z wyszukiwaniem Ajax z podpowiedziami produktów, produkty są wyświetlane w cenach netto oraz ze znacznikiem $ zamiast zł, waluty w sklepie są poustawiane prawidłowo, ponieważ po wciśnięciu enter wyniki wyszukiwania są już w prawidłowych cenach i walucie oraz dodaniu do koszyka, na stronie produktu tak samo.
       
      Z czego może wynikać problem ?
       
      Pozdrawiam
    • Przez domelz
      Hej!
      Mam problem i szukam pomocy, może ktoś zna rozwiązanie?
      W sklepie jubilerskim chcę stworzyć cenę, która składa się z 3 części - cena złota lub srebra (zmieniana praktycznie codzienne, procentowo w dodatku 2 próby, czyli 4 warianty), cena robocizny -zależna od wagi wyrobu oraz cena kamieni - nieraz zmieniana, ale bardzo rzadko.
      Jak coś takiego można osiągnąć?
    • Przez Camloth
      Witam,
      napotkałem następujący błąd w presta 1.6.0.8.
      Przy cenie produktu 35.00 brutto (VAT 23%) i dodanych atrybutach, na karcie produktu cena zaokrągla się do 35,01 zł. Problem nie występuje kiedy nie ma żadnych atrybutów. Dodam, że mam ustawiony Tryb zaokrąglania: klasyczny oraz Wpływ na cenę w Kombinacjach: Żaden, a w Kursy waluty: 1.
       
      Spotkałem się z tym błędem już w programie do fakturowania, ale skoro na liście produktów, w koszyku i w zamówieniu presta umie zaokrąglić do równych 35.00 zł to dlaczego po dodaniu atrybutów dodaje jeden grosz? Próbowałem modyfikować product.tpl ale nie umiem tego naprawić bez szkody dla systemu...
       
      Proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu.
  • Przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

  • Aktywni użytkownicy

    Nikt jeszcze nie otrzymał reputacji w tym tygodniu.

  • Statystyki forum

    • Tematów
      7 825
    • Postów
      37 127
×