Skocz do zawartości


  • Podobna zawartość

    • Przez adriankabat32
      Witam. Dopiero co zacząłem z prestą i nie będę ukrywał że zależy mi na dość szybkiej edycji szablonu presty, Szablon to NEXT, problem w tym że przeszukałem wszystkie pliki i nigdzie nie mogę znaleźć. 
      Po 1. Są stronie pod produktami wyświetla mi się coś takiego jak add-4 i add-5 nie wiem jak się tego pozbyć 
      Po 2. Na stronie głównej wyświetla mi się w produktach ADD TO CART zamiast " dodaj do koszyka" 
      Po 3. Na stronie widnieje napis " FEATURED PRODUCTS " nie wiem gdzie w plikach zmienić jego nazwę, albo go usunąć, ale raczej zmienić nazwę.
      Po 4. Na dole strony jest jest ten czarny obrazek z jakimś napisem, chciałbym się go pozbyć, albo do z edytować, jednak w plikach nigdzie nie widzę w żadnej linijce tego napisu. 
      Czy byłby ktoś w stanie mi pomóc ? poniżej wstawiam zdjęcie jak to wygląda. Pozdrawiam i liczę na pomoc.
      https://zapodaj.net/d96b808011130.png.html
    • Przez Grzesiek3628
      Witam czy istnieje możliwość wstawienia 4 kolumny dla porównywarek cenowych , ceneo, nokaut, skąpiec itp? 

    • Przez preston
      Mam następujący problem:
       
      Presta 1.4.3 nagle "odebrała" mi kontrolę nad produktami mimo, że od wczoraj nic nie zmieniałem.
       
      Nie mogę edytować ceny, opisu i atrybutów - tzn po edycji i kliknięciu zapisz strona przeładowuje się i pokazują się wcześniejsze ustawienia.
       
      Nie pomaga usuwanie casche przeglądarki ani tej z serwera ftp (...tools/casche i ...tools/compile oraz ...themes/aktualna templaka/casche).
      Zmiany robię przy włączonej kompilacji i wyłączonym caschu w BOKu. 
       
      Sprawdzałem na innych komputerach i urządzeniach - wszędzie tak samo
       
      Możecie coś poradzić? Nie pierwszy raz się tak dzieje, kiedyś nie mogłem np. edytować grup i atrybutów.
       
      FTP mam na "eHost".
       
      Pozdrawiam,
      Preston
       
    • Przez prawnik92
      Witam. Poszukuję osoby, która wykona kilka popraw w sklepie na Presta. Nie mam zbytnio czasu na szukanie informacji oraz walkę z tym dlatego przekażę wszystkie informację co do popraw projektu. Poprawa stopki oraz modułu logowania. Płatne natychmiastowo po wykonaniu projektu. Czas nie jest przyjazny, więc zależy mi na szybkiej reakcji. Możliwa dalsza współpraca. Proszę tylko o poważne oferty.
    • Przez viper_2000
      Witam



      Mam problem z wyświetlaniem linków do artykułów CMS.
      Chciałbym aby moduł CMS (w systemie PrestaShop) wyświetlił mi 3 kolumny z linkami do artykułów (tak jak widać to na obrazku):



      Jak zmienić sposób wyświetlania tej strony, w taki sposób aby te linki znajdowały sie w 3ech kolumnach zamiast 1 chaotycznej kolumny (która nazywa się INFORMACJA).


      Te wytłuszczone nazwy (z pierwszego obrazka) mają być nagłówkami kolumn (zamiast napisu INFORMACJA)
      a to co jestponiżej wytłuszcvzonego napisu to mają byc aktywne linki do stworzonych przezemnie artykułów CMS.



      Uzywam systemu PrestaShop w wersji 1.5.6.2
       
  • Przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

  • Aktywni użytkownicy

    Nikt jeszcze nie otrzymał reputacji w tym tygodniu.

  • Statystyki forum

    • Tematów
      7 825
    • Postów
      37 127
×