Skocz do zawartości
Tler

Zmiana wyglądu "Polecane produkty"

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem ze znalezieniem poleceń odpowiadających za blok "Polecane produkty" oraz produktów w nim zawartych.Chciałbym:- zrobić osobne kwadratowe boxy, żeby nie było to tak obok siebie- ustawić zdjęcie po prawej stronie- zmienić marginesy tego co wewnątrz bloku z produktem oraz wielkość zdjęcia- usunąć ten mały baner z napisem "Polecane produkty", który łączy produkty- usunąć "Dodaj do koszyka", ponieważ strona będzie działać na zasadzie kataloguPrzewijam powoli kurs css, używam "zbadaj element" w Chrome, jednak tyle jest podobnych poleceń, że nie mogę dojść gdzie w końcu mam szukać edycji powyższego modułu - ktoś mi ułatwi sprawę? W jakim pliku/ach?Dzięki? :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wracając jeszcze do ustawień tego białego tła zza produktem - czy można edytować w taki sposób, żeby samo białe tło powiększyło się na wysokość? Chciałbym żeby nad produktem było trochę białego, ze względów estetycznych. Dowolnie mi się udaje manewrować obrazkiem, ale nie mogłem powiększyć tła (we wgrywanym pliku jego nie było, więc można to zrobić). Trudno byłoby edytować wszystkie zdjęcia. Zawodzą wszelkie polecenia w "#center_column div.products_block a.product_image img". W kilku innych wierszach też próbowałem.Nie panikuję, trochę na to przeznaczyłem czasu - oczywiście za kilka dni do tego dojdę, ale może kojarzy co trzeba zmienić?Podaje link: yyyyyy,yy (edycja)Pozdawiam!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

#center_column div.products_block a.product_image img {

background: #FFFFFF;

float:none;

margin:0;

padding:5px 0;

}

Dla strony głównej :) dodatkowo trzeba powiększyć box albo zmniejszyć dęcia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam, nie będę zakładał nowego tematu, pozwolę sobie odświeżyć ten. Krótkie pytanie - jak zmienić wielkość obrazków w polecanych produktach, bez zmiany w pozostałych produktach, pozdrawiam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hmm... bardziej zrozumiałe wytłumaczenie.. ok.

W pliku homefeatured.tpl są znaczniki odpowiadające za wielkość zdjęcia, nie wiem jaką masz templatkę więc nie powiem ci jaki to dokładnie znacznik podejrzewam że home_default, taki znacznik zmieniasz na inny np. homebig_default.

Reszta to w BO > Preferencje > Obrazki > dodajesz nowy format i generujesz zdjęcia, to wszystko (chyba że będą wymagane poprawki w css).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta