Skocz do zawartości
Zbyszko

Jaki Hosting polecacie pod preste 1.6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Troszkę " odświeżane bułeczki ".

Jaki hosting polecacie dla PrestyShop 1.6?

Najlepiej aby miał:
- autoinstalator,
- kilka baz danych,

- no i cena.

Mam teraz na home i chciałbym zmienić.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Podczas korzystania z Autoinstalatora nie musisz pobierać programu ze strony autora, wgrywać jej plików na serwer oraz tworzyć wymaganej bazy danych. Za pomocą jednego kliknięcia, będziesz w stanie zainstalować wybrany program.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

jasne tylko zapominasz dodać, iż a autoinstalatorze pakiety  instalacyjne są prekonfigurowane i dostosowywane pod dany hosting

co akurat w przypadku presty nie jest najlepszym rozwiązaniem i generuje w czasem spore problemy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam złe doświadczenia z instalację na home.pl

Dlatego chciałbym wybrać hosting wraz autoinstalatorem, który powinien działać poprawnie na ich serwerze.

Radzisz,  abym sam zainstalował paczkę z Presty bez autoinstalatora?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Postanowiłem wybrać Hekko.pl.
Dlaczego ?
Na zadanie pytanie do suportu; Biznes-Host ,  OVH i Hekko.
Hekko z odpowiedzią było pierwsze. Dlatego ich wybrałem.
Chociaż suport działa szybko.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pomimo, że PrestaShop ma mniejsze wymagania hostingowe niż np. Magento to jednak potrzeba zainwestować trochę czasu w research o tym co tak naprawdę jest Preście potrzebne. Pomóc w tym może wam artykuł który znalazłem: https://waynet.pl/blog/hosting-serwer-prestashop-sklep-internetowy/ Polecam przeczytać bo wtedy pewnie znajdziecie odpowiedni hosting.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

VPS hekko jest słaby fakt a tak na marginesie testował ktoś tak dokładniej digitalocean?

Witam wszystkich..

Jesli chodzi o digitalocean to polecam. Mam tam 3 konta obecnie i wymiataja nie przesadzajac. Kolejny to contabo.com  z pl to linuxpl.com i hitme.pl (swietny support)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Platforma prestashop połączona z różnego rodzaju dodatkami, integracjami z porównywarkami cenowymi, hurtowniami oraz większą ilością produktów nie należy do "najlżejszych". Tutaj jedną stroną medalu jest sprawna praca sklepu, czy wyszukiwarki produktów, drugą praca od strony zaplecza, czyli np. import/eksport produktów.

Inną, istotną kwestią jest sama poczta internetowa, czyli de facto jeden z najważniejszych kanałów komunikacji pomiędzy Twoim sklepem, a klientem. Często zdarza się, że wiadomości przesyłane przez sklep są odrzucane przez odbiorców, bądź klasyfikowane jako spam, co raz, że zaburza komunikację, a dwa zmniejsza wiarygodność sklepu.

Myślę, że na ten moment dobry serwer dedykowany z porządną konfiguracją to przy tego typu projektach solidna podstawa. Duża moc obliczeniowa oraz możliwość praktycznie dowolnej konfiguracji zagwarantują przede wszystkim stabilną i sprawną pracę. Jeśli szukasz rozwiązania pod produkcyjny sklep lub po prostu chciałbyś sprawdzić, jak Twój sklep będzie pracował na tego typu rozwiązaniu- serdecznie zapraszamy do nas. Oferujemy bezpłatny 7 dniowy okres testowy, pełne wsparcie techniczne i bezpłatną migrację danych:

https://serwerydedykowane.pl/serwery-dedykowane-z-directadmin/

Decydując się na naszą ofertę, prócz samego serwera możesz też liczyć na przyjazną i profesjonalną obsługę. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, tak, by dostosować się do jego potrzeb. Dla nas jesteś przyjacielem, a nie kolejnym numerkiem w panelu.

Serdecznie zapraszamy,

https://serwerydedykowane.pl/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta