Skocz do zawartości
  • ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

      Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Podobna zawartość

    • Przez modic
      Chcę napisać moduł który będzie modyfikował opisy produktów przed ich wyświetleniem, dokładnie to chodzi o dodanie kilku linijek za opisem, ten tekst będzie zarządzany z panelu admina.
      Jest jakiś sposób aby przechwycić opis produktu i zmodyfikować go przed wyświetleniem na stronie produktu ?
      Dodam, że musi być to realizowane tylko przez moduł, żadnych modyfikacji plików.
    • Przez lukruk
      Adres sklepu: http://shedance.pl/shop/
       
      Mam problem z ustawieniem kwoty za przewoźnika. Pomimo prawidłowej konfiguracji (od wagi 0 do 14,99kg - kwota 15zł netto, Europa oraz od 15,00 do 30,00kg - kwota 30zł, Europa), to za każdym jak próbuje zmienić kwotę wysyłki wyświetla mi się przy zamówieniu kwota 12,30zł.
       
      Proszę o podpowiedź, czy oprócz panelu PRZEWOŹNICY można jeszcze gdzieś zdefiniować kwotę, tak aby była przypisana na stałe do zamówień ?
      Nie mam pomysłu jak ją zmienić - PROSZĘ o pomoc !!
    • Przez Hipotrochoid
      Witam, Chcę zlecić stworzenie drugiego sklepu na preście na gotowym szablonie graficznym. Pierwszy sklep ma wykonany szablon graficzny na miarę i przez to w pewnych momentach mnie to przerosło. Chciałbym wykorzystać doświadczenie i kupić tym razem gotowca. Szablonów jest multum, ale na pewno są tu osoby, które mają wdrożenie nie jednego sklepu, więc proszę o radę:
       
      Czym sugerować się przy wyborze szablonu graficznego, aby w przyszłości było problemów i roboty troszkę mniej
       
      Z góry dziękuję za wszystkie rady
    • Przez hakeryk2
      Witam,
       
      Jestem w trakcie przenoszenia dość dużej bazy danych produktów i mam problem, ponieważ nie widzę, żeby dało się zaimportować ID opcji wysyłki dla danego przedmiotu. Czy istnieje jakaś komenda, którą można wkleić do pliku CSV by podać ID (nawet kilka), które zostaną wprowadzone do bazy danych? 
       
      Dziwne, bo da się wprowadzić cenę dodatkową za wysyłkę, jednak nie widzę, możliwości dodania pojedynczych lub wielokrotnych ID opcji wysyłki.
       
      Czy da się to zrobić aby po prostu jakoś dopisać te ID przewoźników do ID produktów? Może nawet jakieś zapytanie SQL?
       
       
      Przedstawiam moją wizualizację marzeń, rozwiązania idealnego
       
       
      Produkt ID  | Kurier ID
      ----------------------------------
      1                 | 5,4,3
      2                 | 5.4.3
       
      Pozdrawiam.
       
       
       
    • Przez Wkar123
      Cześć,

      Czy mieliście kiedyś problem z resetowaniem się wybranego przewoźnika? Mam teraz taką kłopotliwą sytuację i nie wiem jak z niej wybrnąć:

      1. Domyślny przewoźnik jest ustawiony na Pocztę Polską.
      2. Klient w podsumowaniu zamówienia wybiera Kuriera.
      3. Postanawia edytować adres (np. żeby dopisać nowy do faktury), więc klika Edytuj.
      4. Przechodzi na podstronę adresów, wypełnia dane i klika Zapisz.
      5. W tym momencie przechodzi z powrotem do podsumowania zamówienia, ale Presta znowu narzuca domyślnego przewoźnika, czyli zamiast wybranego przez klienta Kuriera ładuje tam Pocztę Polską.
      6. Klient tego nie zauważa i składa błędne zamówienie.

      Jak sobie z tym poradzić? Najnowsza wersja Presty, zamówienia na jednej stronie.
  • Przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

  • Aktywni użytkownicy

    Nikt jeszcze nie otrzymał reputacji w tym tygodniu.

  • Statystyki forum

    • Tematów
      7 825
    • Postów
      37 127
×