Skocz do zawartości


  • Podobna zawartość

    • Przez miro87
      Zlecę napisanie modułu importującego produkty i kategorie z hurtowni pfconcept.com do świeżo postawionego sklepu na silniku presta.
      Hurtownia udostępnia pliki XML, z których trzeba pobierać wybrane elementy.
      Więcej informacji i szczegółowy opis zlecenia podeślę po kontakcie na priv.
    • Przez ircykk
      Miałem  sporo pytań o taką usługę, chyba ostatnio wielu sprzedawców z allegro myśli o własnym sklepie :)
      Oferta: https://addonspresta.com/pl/content/19-import-aukcji-allegro-prestashop
    • Przez Marios
      Zlecę przeniesienie około 10 tys produktów ze sklepu na skrypcie oscommerce do prestashop.
      Kontakt PRV.
    • Przez hakeryk2
      Witam,
       
      Jestem w trakcie przenoszenia dość dużej bazy danych produktów i mam problem, ponieważ nie widzę, żeby dało się zaimportować ID opcji wysyłki dla danego przedmiotu. Czy istnieje jakaś komenda, którą można wkleić do pliku CSV by podać ID (nawet kilka), które zostaną wprowadzone do bazy danych? 
       
      Dziwne, bo da się wprowadzić cenę dodatkową za wysyłkę, jednak nie widzę, możliwości dodania pojedynczych lub wielokrotnych ID opcji wysyłki.
       
      Czy da się to zrobić aby po prostu jakoś dopisać te ID przewoźników do ID produktów? Może nawet jakieś zapytanie SQL?
       
       
      Przedstawiam moją wizualizację marzeń, rozwiązania idealnego
       
       
      Produkt ID  | Kurier ID
      ----------------------------------
      1                 | 5,4,3
      2                 | 5.4.3
       
      Pozdrawiam.
       
       
       
  • Przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

  • Aktywni użytkownicy

    Nikt jeszcze nie otrzymał reputacji w tym tygodniu.

  • Statystyki forum

    • Tematów
      7 825
    • Postów
      37 127
×