Skocz do zawartości


  • Podobna zawartość

    • Przez no1shops.com
      Uruchomiliśmy usługę dla użytkowników PrestaShop.

      Oferujemy uruchomienie "nakładki" na PrestaShop 1.6/1.7, dzięki której sklep może uzyskać 70 punktów dla mobile i 95 punktów dla desktop w Google Page Insights.

      Nakładka działa na naszych serwera i komunikuje się dwukierunkowo z Państwa sklepem przez API.

      Dzięki temu, że ruch do sklepu przechodzi przez nasz serwer,  docelowy serwer może być całkowicie zamaskowany dzięki czemu zwiększamy dodatkowo bezpieczeństwo Państwa sklepu/serwera.

      Usługa jest dedykowana sklepom, które generują już duży ruch, a właściciel zdaje sobie sprawę z tego jak ważna jest szybkość działania i bezpieczeństwo sklepu.

      Więcej informacji na http://no1shops.com
    • Przez tiger76k
      witam,
      jestem osobą początkującą, używam Prestashop 1.7.2 Chciałbym zapytać jak powinny wyglądać nazwy produktów, a jak kategorycznie nie
      BMW - X5, srebrny
      BMW - X5 Srebrny
      BMW X5 Srebrny

      innymi słowy czy w nazwach można stosować znaki specjalne jak ! , - 
       
       
    • Przez Netteria.NET
      Witam
      Chcę zmienić w paginacji linki z ?page=2 na /2/ i tak dalej. W pliku pagination.tpl zrobiłem sobie w prosty sposób 
      {if $page.page===1}       href="{$page.url|replace:'/?page=1':'/'}" {else}       href="{$page.url|replace:'?page=':''}/" {/if}
      nie wiem jednak jak zrobić aby te linki działału bo oczywiście teraz dostaję 404. Kombinowałem w .htaccess ale  nie to. Pewnie to w kontrolerze trzeba zmienić i wrzucić do overwrite ale nic jakoś na ten temat nie mogę znaleźć
      Może ktoś coś podpowie. Bedę naprawdę wdzięczny.
    • Przez skiracecenter
      Cześć,
      mój SCHEMAT URL-I od początku zawiera w sobie EAN13. Wydaje mi się, że tak było ustawione domyślnie.
      Pytanie 1: Czy komuś z Was przydaje się EAN13 w adresach URL? jesli tak to do czego?
      Nie mam wprowadzonego kodu EAN we wszystkich produktach, więc mam pewien bałaga, chciałbym go usunąć.
      Pytanie 2: Czy zmiana w schemacie URL zadziała na wszystkich produktach, czy tylko na nowych, które dopiero będziemy dodawać w przyszłości? 
    • Przez KonradoMoreno
      Witam mam pytanie jak usunąć lub zamienić na inny tekst "Shop powered by PrestaShop." w google, od razu zaznaczam że zmieniłem to w Preferencje>SEO>index na mój tekst a potem w Zaawansowane>Wydajność wyczyściłem pamięć podręczną i wymusiłem kompilacje. Pracuje na wersji 1.6.16

      EDIT:
      Przeczytałem że google i inne serpy potrzebują trochę czasu żeby przetrawić zmianę jeśli ktoś jest w stanie to potwierdzić temat do zamknięcia :)
  • Przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

  • Aktywni użytkownicy

    Nikt jeszcze nie otrzymał reputacji w tym tygodniu.

  • Statystyki forum

    • Tematów
      7 825
    • Postów
      37 127
×