Skocz do zawartości

Zdjęcie

Prośba o ocenę strony pod względem SEO

SEO strona www ocena fotografia produktowa optymalizacja poprawność błędy sem projektowanie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 michalldziadek

michalldziadek

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 2 postów
  • LocationRybnik

Napisano 05 luty 2016 - 10:19

Witam, jestem początkującym seowcem samoukiem. Od jakiegoś czasu zajmuje się podnoszeniem pozycji swojej pierwszej strony internetowej (prywatnie, nie jako firma). Pozycja ta jednak strasznie wolno (a czasami w ogóle) pnie się w górę w wyszukiwarce. Przejrzałem sporo video kursów dotyczących optymalizacji strony oraz śledzę na bieżąco wszystkie wpisy z blogów dotyczących pozycjonowania. Nie miałem jednak jeszcze okazji zapytać się fachowca / profesjonalisty czy strona, którą pozycjonuję spełnia "standardy" SEO. I tutaj moja prośba. Czy moglibyście ocenić okiem fachowca pozycjonowaną stronę, ewentualnie napisać co należy poprawić / co jest tragiczne / co jest dobre. Sprawdzałem stronę w programie seoquake i pokazuje mi że mam 12 passed / 1 error i 4 warning.

Strona którą pozycjonuję to http://snapshot-studio.pl/

#2 design4VIP

design4VIP

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 341 postów
  • PrestaShop:1.4, 1.5, 1.6

Napisano 06 luty 2016 - 14:37

a tak moze kolokwialnie sie zapytam: co ma strona na WP do forum PS ?

• ppppawel lubi to

design4VIP z innej strony...

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: SEO, strona www, ocena, fotografia produktowa, optymalizacja, poprawność, błędy, sem, projektowanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Hosting zapewnia: Hekko.pl