Skocz do zawartości
SpyShop

Programista PHP PrestaShop Wrocław!

Rekomendowane odpowiedzi

SPY SHOP Sklep Detektywistyczny

Sieć sklepów SPY SHOP to energicznie rozwijająca się firma zajmującą się sprzedażą akcesoriów oraz sprzętu detektywistycznego.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Programista PHP PrestaShop

Miejsce pracy: Wrocław
Region: dolnośląskie

Opis stanowiska:

• propozycje rozwiązań na podstawie trendów rozwoju oprogramowania internetowego i nowych technologii
  • pomoc w identyfikacji najlepszych rozwiązań technologicznych
  • projektowanie nowych funkcjonalności wg wymagań (tworzeniu dedykowanych modułów)
  • rozwój i programowanie opracowanych rozwiązań

Wymagania:

• min. 3 letnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych e-commerce w oparciu o Prestashop
  • bardzo dobra znajomość PHP
  • biegła znajomość funkcji PrestaShop 1.5, 1.6 (Prestashop z poziomu użytkownika i developera)
  • znajomość Ajax, HTML, CSS, Bootstrap, jQuery, MySQL, Smarty
  • znajomość systemu kontroli wersji Git
  • dobra znajomość języka angielskiego w piśmie
  • komunikatywność oraz umiejętność współpracy zespołowej

Dodatkowe atuty:

• znajomość Wordpress lub innych CMS
  • znajomość zagadnień UX/Usability
  • znajomość RWD
  • podstawowa umiejętność posługiwania się programami graficznymi

Oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego

kontakt : praca@spyshop.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez modic
      Chcę napisać moduł który będzie modyfikował opisy produktów przed ich wyświetleniem, dokładnie to chodzi o dodanie kilku linijek za opisem, ten tekst będzie zarządzany z panelu admina.
      Jest jakiś sposób aby przechwycić opis produktu i zmodyfikować go przed wyświetleniem na stronie produktu ?
      Dodam, że musi być to realizowane tylko przez moduł, żadnych modyfikacji plików.
    • Przez Netteria.NET
      Witam
      Chcę zmienić w paginacji linki z ?page=2 na /2/ i tak dalej. W pliku pagination.tpl zrobiłem sobie w prosty sposób 
      {if $page.page===1}       href="{$page.url|replace:'/?page=1':'/'}" {else}       href="{$page.url|replace:'?page=':''}/" {/if}
      nie wiem jednak jak zrobić aby te linki działału bo oczywiście teraz dostaję 404. Kombinowałem w .htaccess ale  nie to. Pewnie to w kontrolerze trzeba zmienić i wrzucić do overwrite ale nic jakoś na ten temat nie mogę znaleźć
      Może ktoś coś podpowie. Bedę naprawdę wdzięczny.
    • Przez Netteria.NET
      Witam
      Mam problem z koszykiem na preście 1.6.1.23. Produkty dodają się do koszyka. Widzę ich ilość przy ikonce. Natomiast po najechaniu nie rozwija się koszyk a co gorsze po kliknięciu nie ładuje zawartości koszyka i całej reszty niezbędnej do zakupu. Próbowałem i na one page checkaut i na krok po kroku. Nie generuje żadnych błędów js. Przynajmniej nic w konsoli nie wyskakuje. W trybie dev nie widzę nic podejrzanego. Sprawdziłem templatkę i jest ok a i na domyślnej presty jest ten sam błąd. Oczywiście wyczyściłem pamięć podręczną. Usunąłem też porzucone koszyki. Wyczyściłem niepotrzebne statystyki itd, z bazy.
      Może ktoś miał już taki problem i podpowie w czym może być problem
      pozdrawiam
      Sławek
    • Przez Luks
      Dołącz do największej ekipy specjalistów PrestaShop w Polsce! 
      Pod skrzydłami Waynet - platynowego partnera PrestaShop - pomóż w rozwoju eCommerców opartych na tym systemie w Polsce i za granicą. 
      Do Twoich obowiązków należeć będzie:
      -Doprecyzowanie zakresu zadań zlecanych przez klientów
      -Opisywanie zadań programistom i koordynacja ich pracy
      -Weryfikacja poprawności realizacji zadań przez programistów
      -Doradztwo klientom w zakresie możliwości systemu PrestaShop
      Wymagania:
      -Doświadczenie w pracy z PrestaShop
      -Doświadczenie w pracy z klientami i programistami
      -Umiejętność analizy wymagań klienta i przekładania ich na funkcjonalności PrestaShop
      -Umiejętność prowadzenia podstawowych testów funkcjonalnych
      -Zdolność do pracy z wieloma klientami
      -Język angielski (lub inny język obcy)
      Oferujemy:
      -Stałą pracę w biurze w Krakowie
      -Wynagrodzenie do 6000 zł netto B2B (także możliwość UoP lub zlecenie)
      -Szkolenia wewnętrzne z IT / eCommerce / PrestaShop 
      -Dobrze zorganizowane środowisko pracy 
      Prosimy o zgłoszenia na: rekrutacja@waynet.pl. W zgłoszeniu prosimy o podanie swojego doświadczenia z PrestaShop i z IT.
    • Przez miro87
      Zlecę napisanie modułu importującego produkty i kategorie z hurtowni pfconcept.com do świeżo postawionego sklepu na silniku presta.
      Hurtownia udostępnia pliki XML, z których trzeba pobierać wybrane elementy.
      Więcej informacji i szczegółowy opis zlecenia podeślę po kontakcie na priv.
  • Przeglądający

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Aktywni użytkownicy

Nikt jeszcze nie otrzymał reputacji w tym tygodniu.

• Statystyki forum

• Tematów
      7 776