Skocz do zawartości


  • Podobna zawartość

    • Przez MattG
      Cześć,   Poszukuję rozwiązania umożliwiającego wyciągnięcie bardziej zaawansowanych statystyk produktów a dokładniej najlepiej sprzedających się produktów ale wraz z ich kombinacjami. Dla przykładu - mamy sklep z butami, chciałbym wyciągnąć najlepiej sprzedające się buty wraz z kombinacją (np. buty X, kolor czerwony i rozmiar 40).   Widzę tutaj dwie możliwe drogi dotyczące funkcjonalności:   1. wglądu w poszczególny produkt i widzę statystyki sprzedaży kombinacji   2. wglądu w statystyki wszystkich produktów wraz z ich kombinacjami w formie listy, np. lista wyglądałaby w następujący sposób -   POZYCJA 1. Buty X, kolor czerwony, rozmiar 40 - liczba sztuk sprzedanych - 100,   POZYCJA 2. Buty Y, kolor zielony, rozmiar 39 - liczba sztuk sprzedanych - 90,    POZYCJA 3. Buty X, kolor czerwony, rozmiar, 41 - liczba sprzedanych - 80     Znajdę jakieś rozwiązania pozwalające zrealizować punkt 1 lub 2? Mogą być to oczywiście zupełnie oddzielne moduły.       Pozdrawiam i z góry dziękuję.
    • Przez slawekg
      Witam.
      W sklepie testowym na presta 1.6.1.6 mam włączone multisklep.
      Zrobiłem dwie kategorie główne: główna_1 oraz główna_2.
      Mam 2 grupy sklepów: grupa_1 oraz grupa_2
      Do grupy_1 dodałem 2 sklepy a ich kategoria główna to główna_1
      Do grupy_2 dodałem 1 sklep z kategorią główną: główna_2
      Chcę dodać produkt do dwóch sklepów z grupy_1, w takcie dodawania mam włączone wszystkie sklepy, w powiązaniach wybieram odpowiednią kat. główną oraz podkategorię. Po zapisaniu produktu jest on też widoczny na stronie głównej sklepu z grupy_2 mimo, że nie zaznaczałem tej kat. podczas dodawania produktu. (w dokumentacji presty jest napisane, że kategorie główne rozwiązują taki problem) Wtedy muszę przełączyć się na sklep z grupy_2 i odznaczyć wyświetlanie tego produktu. 
      Spróbowałem innego sposobu. Dodaje produkt na jednym ze sklepów z grupy_1. Po zapisaniu będąc nadal w edycji tego produktu zmieniam sklep na drugi  i ponownie zapisuję. Wtedy produkt mam tylko w sklepach z grupy_1.
      Dodając po kilka, kilkanaście produktów miesięcznie nie jest to problem, można trochę więcej poklikać myszką.
      Ale czy nie ma opcji aby dodać produkt do sklepów z danej grupy tak aby nie wyświetlał się w innej grupie?
      Jeśli nie ma innej opcji to, która z opisanych jest lepsza, ta z dodawaniem produktów mając zaznaczone wszystkie sklepy?
      Wtedy przy większej ilości produktów można poprzez plik CSV szybko wyłączyć wyświetlanie w sklepie w którym nie chcę ich mieć.
    • Przez matitam
      Witam,
      Mam problem z Blokiem koszyka. Nie wyświetla mi się koszyk na stronie.
      Jakiś czas temu próbowałem przenieść koszyk w inne miejsce na stronie i odczepiłem go od zaczepu - wtedy zniknął. Niestety teraz nie mam pojęcia jak spowodować, żeby znowu się wyświetlał.
       
      Macie jakieś sugestie?
       
      Tryb katalogu mam wyłączony. Blok koszyka mam "pomyślnie" przyczepiony do zaczepu Header. Próbowałem różnych zaczepów - żaden nie działa.
       
      http://endsolutions.pl/
       
      Pozdrawiam,
      Mateusz
    • Przez Mr_DiPi
      Chciałbym troszeczkę zmodyfikować blok filtrów nawigacyjnych, mianowicie tak aby informacja o dostępności na magazynie miała 3 opcje:
       
      1. Towar dostępny
      2. Towar niedostępny
      3. Towar dostępny pod zamówienie
       
      Na chwilę obecną wyświetlają się dwie opcje:
       
      1. Towar w magazynie (obejmuje pkt.1)
      2. Towar niedostępny (obejmuje pkt. 2 i 3)
       
      Zasadniczo chodzi o to żeby klient mógł odfiltrować towary dostępne od ręki od tych dostępnych pod zamówienie i tych w ogóle nie dostępnych.
       
       
      Najlepsze żę w wersji PS 1.4.6 blok nawigacyjny pozwalał na takie rozwiązanie...
    • Przez basman.pl
      Witam,
       
      Mam następujący kłopot z filtrami nawigacyjnymi w kategoriach, w tej chwili testowo w dwóch produktach są dodane cechy, blok filtrowania po tych cechach nie wyświetla się kategorii. Chciałbym aby wyświetlał się w kategorii jako poziomy blok nad wyborem sortowania na całej szerokości strony. Proszę o pomoc jak to zrobić ?
       
      http://basman.pl/gitary-3
       

       
      Pozdrawiam
  • Przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

  • Aktywni użytkownicy

    Nikt jeszcze nie otrzymał reputacji w tym tygodniu.

  • Statystyki forum

    • Tematów
      7 825
    • Postów
      37 127
×