Skocz do zawartości
Madrei

Zmiana wyglądu druku zamówienia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

( szukałem dość długo takiego tematu ale nie znalazłem czyli rozwiązanie jest banalne albo nikomu nie potrzebne lub nie umiem szukać :D )

Chciałbym zmienić wygląd druku zamówienia, ponieważ nie potrzebne mi są trzy strony tylko jedna z kluczowymi informacjami.

Dlatego postanowiłem usunąć zbędne informacje o ilości w magazynie i innych bzdurach.

Nie wiem niestety gdzie jest plik odpowiedzialny za to a tym bardziej jak się nazywa.

Chodzi mi o lokalizację tego pliku, dzięki i pozdrawiam :) z usuwaniem raczej sobie poradzę Backspace :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

javascript:window.print() < drukuje wyświetlane okno. By nie drukować, jak to ująłeś "innych bzdur" przy zastosowaniu tej metody należałoby stworzyć powieloną stronę zawierającą tylko potrzebne/wymagane dane. Poszukaj pliku AdminOrders.php.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

javascript:window.print() < drukuje wyświetlane okno. By nie drukować, jak to ująłeś "innych bzdur" przy zastosowaniu tej metody należałoby stworzyć powieloną stronę zawierającą tylko potrzebne/wymagane dane. Poszukaj pliku AdminOrders.php.

Czyli po kliknięciu na drukuj zamówienie ma wyskoczyć nowa strona z potrzebnymi danymi i na niej ma być przycisk z funkcją window.print() .

Wszystko fajnie tylko muszę się nauczyć to robić, myślałem że będzie łatwiej :D

Odnośnie pliku AdminOrders.php znalazłem tylko  w C:\Users\DELL\Documents\Tymczasowy\szablony\Serwer\controllers\admin AdminOrdersController.php 

pracuję na ps 1.6.1.2

Dzięki za objaśnienie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Możesz się również pobawić szablonami generującymi wygląd karty zamówień. Szablony mają przypisane klasy:

class="hidden-print"

class="visible-print"

Wystarczy pozmieniać klasy aby elementy nie były widoczne w druku.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Żeby nie powielać tematu bo w sumie podobny.

Orientuje się ktoś gdzie i w jaki sposób można edytować dokument .pdf "Potwierdzenie dostawy" dostępny w PA w danym zamówieniu?
Zależy mi, aby zmienić numer zamówienia z #00001 na losowy ciąg znaków odpowiadający temu w PA oraz dodać ew. usunąć kilka zdań na dole dokumentu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta