Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zmiana wyglądu druku zamówienia

Drukuj zamówienie Zmiana wyglądu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Madrei

Madrei

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 22 styczeń 2016 - 09:25

Witam,

( szukałem dość długo takiego tematu ale nie znalazłem czyli rozwiązanie jest banalne albo nikomu nie potrzebne lub nie umiem szukać :D )

Chciałbym zmienić wygląd druku zamówienia, ponieważ nie potrzebne mi są trzy strony tylko jedna z kluczowymi informacjami.

Dlatego postanowiłem usunąć zbędne informacje o ilości w magazynie i innych bzdurach.

Nie wiem niestety gdzie jest plik odpowiedzialny za to a tym bardziej jak się nazywa.

Chodzi mi o lokalizację tego pliku, dzięki i pozdrawiam :) z usuwaniem raczej sobie poradzę Backspace :D

#2 Mistrz Yoda

Mistrz Yoda

Ekspert

• Members
  • PipPipPipPip
  • 1435 postów
  • LocationOstrołęka
  • PrestaShop:1.2, 1.4

Napisano 22 styczeń 2016 - 12:43

javascript:window.print() < drukuje wyświetlane okno. By nie drukować, jak to ująłeś "innych bzdur" przy zastosowaniu tej metody należałoby stworzyć powieloną stronę zawierającą tylko potrzebne/wymagane dane. Poszukaj pliku AdminOrders.php.

Uwaga: Rady tego użyszkodnika mogą być niebezpieczne dla Twojego komputera, względnie doprowadzić mogą do zwapnienia poszycia nośnika dysku twardego lub preizolowanych połączeń magistrali głównej w wyniku procesów iniekcji kodu SQL H2O.

#3 Madrei

Madrei

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 22 styczeń 2016 - 13:08

javascript:window.print() < drukuje wyświetlane okno. By nie drukować, jak to ująłeś "innych bzdur" przy zastosowaniu tej metody należałoby stworzyć powieloną stronę zawierającą tylko potrzebne/wymagane dane. Poszukaj pliku AdminOrders.php.

Czyli po kliknięciu na drukuj zamówienie ma wyskoczyć nowa strona z potrzebnymi danymi i na niej ma być przycisk z funkcją window.print() .

Wszystko fajnie tylko muszę się nauczyć to robić, myślałem że będzie łatwiej :D

Odnośnie pliku AdminOrders.php znalazłem tylko  w C:\Users\DELL\Documents\Tymczasowy\szablony\Serwer\controllers\admin AdminOrdersController.php 

pracuję na ps 1.6.1.2

Dzięki za objaśnienie :)

#4 endriu107

endriu107

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 970 postów
  • PrestaShop:1.4, 1.5, 1.6

Napisano 22 styczeń 2016 - 13:19

Możesz się również pobawić szablonami generującymi wygląd karty zamówień. Szablony mają przypisane klasy:

class="hidden-print"

class="visible-print"

Wystarczy pozmieniać klasy aby elementy nie były widoczne w druku.

#5 lukash4

lukash4

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 3 postów
  • PrestaShop:1.6

Napisano 18 luty 2016 - 17:48

Żeby nie powielać tematu bo w sumie podobny.

Orientuje się ktoś gdzie i w jaki sposób można edytować dokument .pdf "Potwierdzenie dostawy" dostępny w PA w danym zamówieniu?
Zależy mi, aby zmienić numer zamówienia z #00001 na losowy ciąg znaków odpowiadający temu w PA oraz dodać ew. usunąć kilka zdań na dole dokumentu.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Hosting zapewnia: Hekko.pl