Skocz do zawartości
  • ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

      Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Podobna zawartość

    • Przez Netteria.NET
      Witam   Chcę zmienić w paginacji linki z ?page=2 na /2/ i tak dalej. W pliku pagination.tpl zrobiłem sobie w prosty sposób  {if $page.page===1}                                href="{$page.url|replace:'/?page=1':'/'}"                             {else}                                 href="{$page.url|replace:'?page=':''}/"                             {/if}     nie wiem jednak jak zrobić aby te linki działału bo oczywiście teraz dostaję 404. Kombinowałem w .htaccess ale  nie to. Pewnie to w kontrolerze trzeba zmienić i wrzucić do overwrite ale nic jakoś na ten temat nie mogę znaleźć Może ktoś coś podpowie. Będę naprawdę wdzięczny.
    • Przez Netteria.NET
      Witam
      Chcę zmienić w paginacji linki z ?page=2 na /2/ i tak dalej. W pliku pagination.tpl zrobiłem sobie w prosty sposób 
      {if $page.page===1}       href="{$page.url|replace:'/?page=1':'/'}" {else}       href="{$page.url|replace:'?page=':''}/" {/if}
      nie wiem jednak jak zrobić aby te linki działału bo oczywiście teraz dostaję 404. Kombinowałem w .htaccess ale  nie to. Pewnie to w kontrolerze trzeba zmienić i wrzucić do overwrite ale nic jakoś na ten temat nie mogę znaleźć
      Może ktoś coś podpowie. Bedę naprawdę wdzięczny.
    • Przez Pozycjonusz
      Pozycjonusz.pl - Ponad 5 lat doświadczenia, ponad 3000 klientów, kilkadziesiąt agencji SEO oraz agencji interaktywnych współpracujących, dedykowane rozwiązania!
       
      Zapraszamy do skorzystania z naszej najnowszej usługi, która cieszy się dużą popularnością wśród naszych obecnych klientów!
       

      Kompleksowy link building to usługa dzięki której do Państwa strony, będą pozyskiwane SYSTEMATYCZNIE linki przychodzące wysokiej jakości! Każdą zamówioną pulę linków rozkładamy na około 30dni roboczych, dzięki temu przyrosty linków przychodzących są naturalne i systematyczne. Przed każdym zleceniem, analizujemy stroną zleconą do link buildingu oraz sprawdzamy linki konkurencji! Linki pozyskujemy jednocześnie z takich miejsc jak
       
      Katalogi Stron
      Katalogi Firm
      Katalogi Sklepów internetowych  
      Katalogi Medyczne
      Katalogi Turystyczne
      Katalogi Budowlane
      Serwisy Ogłoszeniowe
      Profile społecznościowe
      Fora internetowe
      Blogi
       
      oraz co najważniejsze z TEMATYCZNYCH MIEJSC, przykładowo linkami tematycznymi, np. dla strony firmy budowlanej z Warszawy, będą wpisy/sygnaturki na forach budowlanych, profile na serwisach budowlanych, wpisy w katalogach budowlanych, komentarze na stronach budowlanych, wpisy w katalogach firm wyłącznie warszawskich, linki z serwisów dotyczących Warszawy.
       
       
      Linkowanie Twojej strony lub stron Twoich klientów jesteśmy w stanie realizować już od 200zł brutto!
       
      Potrzebujesz więcej informacji? Zapraszamy tutaj - https://www.pozycjon...k-building.html Dołącz do ponad 3000 zadowolonych klientów!
       
      Nasi klienci postępy zamówionych usług, mogą śledzić na naszej dedykowanej aplikacji na systemy iOS oraz Android!
       

      Dowiedz się więcej
       
      - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
      Jesteśmy uczestnikiem Programu
      RZETELNA Firma
      Sprawdź naszą rzetelność na
      https://wizytowka.rz...rma.pl/40BEQSCK
       


      POZYCJONUSZ Patryk Chlabicz
      ul. Sienkiewicza 1/1 lok. 12
      15-092 Białystok
      NIP: 542-305-11-83 REGON: 200258577
      (biuro czynne: pn. - pt. 8:00 - 16:00)

      Telefon: 505 069 981 (8:00-16:00)
      E-mail: kontakt@pozycjonusz.pl
  • Przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

  • Aktywni użytkownicy

    Nikt jeszcze nie otrzymał reputacji w tym tygodniu.

  • Statystyki forum

    • Tematów
      7 825
    • Postów
      37 127
×