Skocz do zawartości
  • ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

      Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Podobna zawartość

    • Przez tiger76k
      witam,
      jestem osobą początkującą, używam Prestashop 1.7.2 Chciałbym zapytać jak powinny wyglądać nazwy produktów, a jak kategorycznie nie
      BMW - X5, srebrny
      BMW - X5 Srebrny
      BMW X5 Srebrny

      innymi słowy czy w nazwach można stosować znaki specjalne jak ! , - 
       
       
    • Przez Netteria.NET
      Witam
      Chcę zmienić w paginacji linki z ?page=2 na /2/ i tak dalej. W pliku pagination.tpl zrobiłem sobie w prosty sposób 
      {if $page.page===1}       href="{$page.url|replace:'/?page=1':'/'}" {else}       href="{$page.url|replace:'?page=':''}/" {/if}
      nie wiem jednak jak zrobić aby te linki działału bo oczywiście teraz dostaję 404. Kombinowałem w .htaccess ale  nie to. Pewnie to w kontrolerze trzeba zmienić i wrzucić do overwrite ale nic jakoś na ten temat nie mogę znaleźć
      Może ktoś coś podpowie. Bedę naprawdę wdzięczny.
    • Przez skiracecenter
      Cześć,
      mój SCHEMAT URL-I od początku zawiera w sobie EAN13. Wydaje mi się, że tak było ustawione domyślnie.
      Pytanie 1: Czy komuś z Was przydaje się EAN13 w adresach URL? jesli tak to do czego?
      Nie mam wprowadzonego kodu EAN we wszystkich produktach, więc mam pewien bałaga, chciałbym go usunąć.
      Pytanie 2: Czy zmiana w schemacie URL zadziała na wszystkich produktach, czy tylko na nowych, które dopiero będziemy dodawać w przyszłości? 
    • Przez KonradoMoreno
      Witam mam pytanie jak usunąć lub zamienić na inny tekst "Shop powered by PrestaShop." w google, od razu zaznaczam że zmieniłem to w Preferencje>SEO>index na mój tekst a potem w Zaawansowane>Wydajność wyczyściłem pamięć podręczną i wymusiłem kompilacje. Pracuje na wersji 1.6.16

      EDIT:
      Przeczytałem że google i inne serpy potrzebują trochę czasu żeby przetrawić zmianę jeśli ktoś jest w stanie to potwierdzić temat do zamknięcia :)
    • Przez quelo
      Witam.
       
      W ostatnim czasie site naszej witryny (lampa-lampy.pl) zwiększył się prawie dwukrotnie poprzez zaindeksowanie w wynikach google m.in. wyniki sortowań po różnych parametrach, porzuconych koszyków zakupów itp., pomimo tego że są one blokowane w robots.txt. Wyświetlają się one w wynikach wyszukiwania z opisem: ?wyświetlanie zablokowane w pliku robots.txt?. Czy zna ktoś sposób na niewyświetlanie tych wyników? Znalazłem jedną radę, ale kompletnie nie wiem gdzie mam dokonać takich zmian ?
      ?blokowanie stron poprzez znacznik metatag robots. Aby tego dokonać, należy nadpisać kontroler search i przekazać w nim do szablonu Smarty zmienną nobots ustawioną na TRUE. W tym przypadku należy pamiętać o usunięciu pliku cache/class_index.php?
       
      Drugi problem to duplikowanie metatytułów i metaopisów kategorii oraz producentów. Dla uniknięcia powielania treści na podstronach kategorii zastosowałem zmianę, która powoduje wyświetlanie opisu danej kategorii tylko na jej pierwszej stronie, kolejne są bez opisu. Jednak opisy  ?meta? są wszędzie identyczne i kolejne strony danej kategorii są zaindeksowane z powielanymi metatytułami i metaopisami. Czy można w jakiś sposób dopisać na przykład na ich początku odpowiednio ?strona1? , ?strona2? itd., tak żeby były zróżnicowane?
  • Przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

  • Aktywni użytkownicy

    Nikt jeszcze nie otrzymał reputacji w tym tygodniu.

  • Statystyki forum

    • Tematów
      7 825
    • Postów
      37 127
×