Skocz do zawartości


  • Podobna zawartość

    • Przez daars_pl
      Witam,
      Czy można w jakiś sposób ustawić sortowanie wyników wyszukiwania po trafności ?
      Aktualnie wyświetla tak samo jak w kategoriach po cenie, chciałbym w kategoriach zostawić bez zmian a wyniki wyszukiwania po trafności.
      Wyszukiwarka standardowa
      Prestashop 1.7
      Pozdrawiam 
    • Przez Marta123
      Witam
      problem dotyczy cen netto i brutto.
      Na pewno nie jest to kwestia tłumaczeń bo zostało to sprawdzone.
      Tak samo jak kwestia doliczania podatku.
      Chodzi o takie ustawienia żeby na karcie produktu pokazywało cenę brutto a w koszyku rozbite na netto + podatek.
      Jak to zrobić? Proszę o pomoc.
    • Przez drobny
      Cześć
      Czy można za pomocą ustawień skonfigurować w taki sposób koszyk aby podatek był naliczany od kwoty netto pomnożonej  o ilość produktów.
      (netto * ilość) + podatek
      Obecnie działa to na zasadzie 
      brutto * ilość
       
      Dlaczego taka zmiana? 
      Jeśli produkt kosztuje 25.90 netto to jego wartość po doliczeniu podatku VAT wynosi 31,86.
      W przypadku kiedy klient kupi 10 takich produktów w koszyku w podsumowaniu linii pojawi się wartość 328,60 - aby zgadała się wartość VAT powinno się pojawić 328,57
       
      25,90 * 10 = 259
      259 + 23% = 318.57
       
       
    • Przez qwer123
      Witam wszystkich.

       

      Po aktualizacji presty na 1.6.1.11 mam problem z wyszukiwarką sklepową. Przed aktualizacją wszystko działało OK.

      Problem polega na tym iż przykładowo wpisując "kot w butach" wyszukiwarka znajduje wszystkie hasła związane z "kot" "w" "butach", a nie jako całość. 

      Mam w ustawione "Minimalna długość słowa (w znakach)" - 1

       

      Kombinowałem z wagami, ale nic kompletnie się nie zmienia dalej dzieli słowa, a chciałbym aby wyszukiwała jako jedno słowo i znajdowało  tylko "kot w butach" jako jedno. Przed aktualizacją wszystko chodziło OK

       

      Proszę o poradę. Pozdrawiam

       

       
    • Przez biuro@biznesownia.pl
      Witam,

      Moja firma poszukuje zaawansowanego programisty Prestashop do rozbudowanych i wymagających wdrożeń e-commerce dla naszych klientów. WYmagamy co najmniej 3 letniego doświadczenia w zaawansowanych projektach. Niezbędny jest stały kontakt w godzinach pracy (9-17) przez skype+telefon. Projekty z którymi mierzymy się codziennie to robienie zaawansowanych przeróbek do Prestashop, integracje z ERP po API (REST, SOAP), rozbudowane kreatory produktowe, dopsowanie Prestashop do PSD i innego typu wyzwania.

      Pozdrawiam,

      Dariusz Tomoń
      biuro@biznesownia.pl
      www.biznesownia.pl
  • Przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

  • Aktywni użytkownicy

    Nikt jeszcze nie otrzymał reputacji w tym tygodniu.

  • Statystyki forum

    • Tematów
      7 825
    • Postów
      37 127
×