Skocz do zawartości
  • ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

      Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Podobna zawartość

    • Przez klima-sklep
      Witam,
      Poszukuję programisty z doświadczeniem, który bezpieczenie przeprowadzi migrację z starej Presty 1.4 do 1.6 lub 1.7
      Sklep jest dobrze wypozycjonowany i realizuje min. kilkanaście zamówień i zapytań, dlatego ważne jest aby zachować ciągłość pracy sklepu.
      Wszystkich zainteresowanych proszę o ofertę i kontakt w sprawie szczegółów.
      Zlecę również przygotowanie nowej oprawy graficznej - szczegóły do omówienia.
      Pozdrawiam
      Rafał Liszka
      r.liszka@klima-sklep.pl
    • Przez biuro@biznesownia.pl
      Witam,

      Moja firma poszukuje zaawansowanego programisty Prestashop do rozbudowanych i wymagających wdrożeń e-commerce dla naszych klientów. WYmagamy co najmniej 3 letniego doświadczenia w zaawansowanych projektach. Niezbędny jest stały kontakt w godzinach pracy (9-17) przez skype+telefon. Projekty z którymi mierzymy się codziennie to robienie zaawansowanych przeróbek do Prestashop, integracje z ERP po API (REST, SOAP), rozbudowane kreatory produktowe, dopsowanie Prestashop do PSD i innego typu wyzwania.

      Pozdrawiam,

      Dariusz Tomoń
      biuro@biznesownia.pl
      www.biznesownia.pl
    • Przez ArturWro
      Witam!

      Mam problem z przeniesiem sklepu na serwer lokalny. Z Prestą stykam się drugi raz. Próbuje prznieść projekt sklepu na lokalny serwer (WAMP) na którym będę mógł dokonać poprawek dostarczonych przez Klienta. Męczę się tym od wczoraj, także proszę o pomoc. Oczywiście przekopałem google i nic to nie dało, dlatego przychodzę z problemem tutaj.
       
      Jak wykonywałem przenosiny?

      1. Ściągnałem pliki z serwera
      2. Ściągnałem bazę
      3. Zmieniłem ustawienia na bazę w pliku settings.inc.php
      3. Podmieniłem linki w bazie, a następnie ją zaimportowałem 
      4. Strona nie działa, nie znaduje pliku index.html
       
      Próbowałem również ściagąc silnik z taką samą wersją jak ma Klient. Odpalałem domyślną wersję szablonu i wszystko działa. Jak importuje bazę sklepu klienta i dokładam jego themy. Pokazuje znów ten sam błąd.
       
      Próbowałem na różne sposoby. Generowałem bazę przez panel administracyjny, wcześniej zamieniając SEO i URL na localhost + nazwa folderu. Ściągałem też bazę przez panel hostingowy klienta.
       
      Uwaga. Co najdziwniejsze w pliku settings.inc.php namiary na bazę są inne niż te w panelu sklepu. Nie wiem dokładnie czym to jest spowodowane. Wyświetla się obok też komunikat:
       
      Parametry wymagane Tak
      Parametry opcjonalne Napraw proszę następujące błędy
      Zezwól na funkcję PHP fopen() na swoim serwerze.  
      Proszę o pomoc
       
      Pozdrawiam
    • Przez WebM
      Witam,
      chciałem Was dziś zapytać o możliwość przeniesienia produktów z oprogramowania IAI-Shop do PrestaShop.

      Czy jedynym wyjściem jest skorzystanie z któregoś z płatnych modułów, czy mogę sobie w jakiś sposób przerobić sam pliki eksportu (CSV lub XML), tak by były zrozumiałe dla PrestaShop?
    • Przez Deith
      Problem pojawił się po migracji na najnowszą preste 1.6.
      Kopalnia dla statystyk jest podpięta pod footer, demo wyłączone, zakres dat dobrze ustawiony, w bazie statystyki do dzis są, ale nie jestem pewien czy wszystkie. Bo w tabelce na zapleczu presty pokazują się odwiedziny ale nie pokazują się zakupy,koszyki i zyski.
       
      Zastanawiam się czy skrypt który powinien być widoczny w podglądzie html, dla najnowszej prest rónież nazywa się script.php? Ponieważ nie widzę go.
  • Przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

  • Aktywni użytkownicy

    Nikt jeszcze nie otrzymał reputacji w tym tygodniu.

  • Statystyki forum

    • Tematów
      7 825
    • Postów
      37 127
×