Skocz do zawartości


  • Podobna zawartość

    • Przez nikos111
      Chciałbym spytać, czy - jeśli tak - to jak przenieść wyświetlanie bloku filtrów nawigacyjnych (blocklayered) z lewej kolumny do środkowej?
      Wiem, że ma to związek z hookami ale na tym się kończy moja wiedza.  
    • Przez nikos111
      Chciałby zmienić nazwę, pod jaką wyświetla się blok filtrów nawigacyjnych. Od same początku wyświetla się jako KATALOG. O ile na kompach nie przeszkadza to specjalnie bo filtry od razu są widoczne w lewej kolumnie. Na komórkach niestety określenie KATALOG może pozostać niezauważone bądź nie powiązane z możliwością filtrowania produktów gdyż jest "zwinięty".  
      Stąd pytanie - gdzie i jak można zamienić wyświetlaną nazwę KATALOG np. na FILTRY?
    • Przez AnkaW
      Witam
      Ponownie natknęłam się na problem z którym nijak nie wiem co począć. Z zewnętrznej aplikacji chcę ściągnąć dane na temat produktu. Oczywiście uwierzytelniam się itd.
      Mam /api/products/{id_produktu} ale:
      - cena jaką mi przesyła jest jakaś całkiem absurdalna, na pewno nie jest to aktualna cena,
      - nie mogę odczytać przyjaznego linku do produktu.
      Co robię nie tak albo gdzie to w ogóle mogę zmienić aby mi się wysyłały poprawne dane? Szukałam ale chyba jako początkującą mnie to przerasta:(
      pozdrawiam
      Anka
    • Przez daars_pl
      Witam,
      Czy można w jakiś sposób ustawić sortowanie wyników wyszukiwania po trafności ?
      Aktualnie wyświetla tak samo jak w kategoriach po cenie, chciałbym w kategoriach zostawić bez zmian a wyniki wyszukiwania po trafności.
      Wyszukiwarka standardowa
      Prestashop 1.7
      Pozdrawiam 
    • Przez Marta123
      Witam
      problem dotyczy cen netto i brutto.
      Na pewno nie jest to kwestia tłumaczeń bo zostało to sprawdzone.
      Tak samo jak kwestia doliczania podatku.
      Chodzi o takie ustawienia żeby na karcie produktu pokazywało cenę brutto a w koszyku rozbite na netto + podatek.
      Jak to zrobić? Proszę o pomoc.
  • Przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

  • Aktywni użytkownicy

    Nikt jeszcze nie otrzymał reputacji w tym tygodniu.

  • Statystyki forum

    • Tematów
      7 825
    • Postów
      37 127
×