Skocz do zawartości
  • ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

      Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Podobna zawartość

    • Przez nikos111
      Chciałbym spytać, czy - jeśli tak - to jak przenieść wyświetlanie bloku filtrów nawigacyjnych (blocklayered) z lewej kolumny do środkowej?
      Wiem, że ma to związek z hookami ale na tym się kończy moja wiedza.  
    • Przez nikos111
      Chciałby zmienić nazwę, pod jaką wyświetla się blok filtrów nawigacyjnych. Od same początku wyświetla się jako KATALOG. O ile na kompach nie przeszkadza to specjalnie bo filtry od razu są widoczne w lewej kolumnie. Na komórkach niestety określenie KATALOG może pozostać niezauważone bądź nie powiązane z możliwością filtrowania produktów gdyż jest "zwinięty".  
      Stąd pytanie - gdzie i jak można zamienić wyświetlaną nazwę KATALOG np. na FILTRY?
    • Przez kratek
      Witam, poszukuję modułu który będzie filtrował mi produkty na liście wyników w wyszukiwarce tak jak blocklayered (Blok filtrów nawigacyjnych). Czy istnieje taka możliwość w Prestashop?
       
      Niestety blocklayered działa tylko w obrębie kategorii
    • Przez kratek
      Witam!
      Na stronie kategori korzystam z modułu "Blok filtrów nawigacyunych". Są aktualnie 4 strony produktów jednak gdy skorzystam z opcji "Sortuj wg. ceny" - filtr ten nie uwzględnia mi produktów które są przecenione. Np: na pierwszej stronie wyników mam listę produktów (czapki) zaczynające się od 69zł brutto - natomiast na 3 stronie listy wyników znajdują się czapki które podlegają regule cenowej -30% i kosztują 59zł brutto (powinny być na początku). Czy spotkał się ktoś z was z takim problemem?
       
    • Przez dwojod
      dziwne zachowanie zauważyłem przy tym module, bo przy pierwszym wybraniu jakiegoś filtra dodaje do parametru n wartość true co powoduje że strona nie filtruje poprawnie - dokładnie nie ma nic w <ul></ul> gdzie powinny być produkty
      po odświerzeniu strony filtr działa poprawnie
       
      spotkał się ktoś już z takim błędem? co mam badać żeby jakoś spróbować to naprawić
       
       
       
      modules/blocklayered/blocklayered-ajax.php?layered_category_79=79&id_category_layered=37&layered_price_slider=48_7460&orderby=date_add&orderway=desc&n=12true&_=1435319446951
  • Przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

  • Aktywni użytkownicy

    Nikt jeszcze nie otrzymał reputacji w tym tygodniu.

  • Statystyki forum

    • Tematów
      7 825
    • Postów
      37 127
×