Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Po zalogowaniu do presty powinien pokazać mi się pulpit z różnymi tabelkami. Tymczasem mam to:

Groups

Attributes of group "" This group does not have any attributes

Jak powrócić do stanu poprzedniego?

post-13372-0-17706800-1444888461_thumb.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A po kliknięciu w lewym menu Pulpit  co się dzieje?

wyczyść cache przeglądarki

wejdź w ustawienia swojego konta i sprawdź co masz ustawione w opcji "domyślna strona"

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A po kliknięciu w lewym menu Pulpit  co się dzieje?

wyczyść cache przeglądarki

wejdź w ustawienia swojego konta i sprawdź co masz ustawione w opcji "domyślna strona"

Po kliknięciu w pulpit to samo

cache nic nie pomogły

w ustawieniach domyślną mam produkty ale po zmianie na atrybuty, bo nie ma pulpit, bez zmian

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

i nie masz  w opcjach "domyślna strona " pulpitu?

jeżeli tak to

zmodyfikuj adres url w okienku przeglądarki 

tzn tę cześć adresu AdminAttributePosition

na AdminDashboard

i zobacz co się wyświetli

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

w "domyślna strona" w ustawieniach twojego profilu trzeba ustawić Pulpit

a jak nie masz pulpitu trzeba pokombinować z bazą danych i/lub core

Ewentualnie sprawdź w Zaawansowane -> Menu czy w ustawieniach Pulpitu masz ustawioną klasę AdminDashboard

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez quendi
      Witajcie, mam problem tak jak w temacie. Kiedy produkt ma atrybuty, to wszystko się ładnie wyświetla. Kiedy natomiast ich nie ma, to nie ma również pola do wpisania ilości.
      Spotkał się już ktoś z podobnym problemem?
      Prestashop 1.6.1.15, zmodyfikowany szablon domyślny. Link do przykładowego produktu
    • Przez Teges
      Witajcie, mam problem z kombinacjami. Potrzebuje w sklepie z meblami wypoczynkowymi ustawić różne rodzaje tkanin, te w różnych kolorach. W zależności od wyboru tkaniny powinna się zmieniać cena.

tutaj działa to dokładnie tak jak chcę

tutaj z kolei jest mój testowy sklep, gdzie to nie działa:

http://testowapresta.47.pl/glowna/1-sofa-przykladowa.html

(świeża, instalacja, domyślna templatka)

Tak mam ustawione kombinacje dla tego produktu:

Wydaje mi się, że problem jest, że klikając w te kolory materiałów w adresie url tworzą się kombinacje 2-3 atrybutów, a tak nie są i nie mają być ustawione kombinacje w bazie. W url powinien być tylko 1 atrybut.

Jak to zrobić aby działało?
    • Przez a g
      Witam,

Chcę w obrębie jednego modelu (produktu) "upchnąć" wiele odmian tego samego modelu w oparciu o atrybuty.

Poszukuję następujących modułów:

1, Inne pliki w zależności od atrybutu / kombinacji
      2, Dodatkowy opis w zależności od atrybutu / kombinacji
      3, Gratisowe produkty do produktu
      4, Porównywanie cech atrybutów w obrębie jednego produktu
      5, Porównywanie parametrów kombinacji modelu z parametrami kombinacji innego modelu

Poniższe już znalazłem, ale jeśli macie coś lepszego lub za darmo to chętnie je sprawdzę:

6, Różne akcesoria ze względu na atrybuty / kombinacje
      http://addons.prestashop.com/pl/front-office-funkcje-moduly-prestashop/17584-accessories-for-combinations-with-cross-selling.html

7, Wyświetlanie cech ze względu na atrybuty / kombinacje
      http://addons.prestashop.com/pl/back-office-tools/8319-olea-features-combinations.html

Dzięki.
    • Przez Speedy044
      Witam.

Staram się zmodyfikować sklep postawiony na preście 1.5.6. I tutaj pojawiają się dwa problemy, które mam nadzieję pomożecie mi rozwiązać.

1. Po zalogowaniu na konto, domyślną stroną jest "Moje konto", chciałbym aby nie była to ta strona, a strona główna. Zaznaczę tutaj, że jest blokada dla nie zalogowanych użytkowników i goście widzą tylko krótką notkę, blok rejestracji oraz logowania.

Szukałem w plikach modułu myaccount, authentication.php, index.php, config.php i nigdzie nie mogę tego znaleźć. Proszę o pomoc.

2. Druga sprawa - mam blok kategorii (jako że to sklep z zabawkami to "Zabawki plażowe", "Pluszowe", "Bańki" etc.) jednak aby oszczędzić swoim klientom zbędnego przeglądania za każdym razem wszystkich produktów, chciałbym podzielić je (oprócz standardowych kategorii) po dacie. Kilka razy w miesiącu dostaję dostawę nowych zabawek i chciałbym mieć je posegregowane w kategoriach np. 20.02.2015, 28.02.2015 itd. itd. Czy ktoś ma jakiś pomysł jak to zrobić?

3. A i jeszcze czysto teoretyczne pytanie. Czy jeśli edytuję standardowy szablon na serwerze (zmiana tła, wygląd menu itd.) - wszystko w kodzie. To czy kiedy wyexportuje, szablon zachowa te wszystkie zmiany?

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź.

• Przez cklimowicz
      Cześć,

Mam problem z wyświetlaniem statystyk odwiedziń. Wydaje mi się że po aktualizacji modułu wykres się rozjechał.
      Konto skonfigurowane i połączone z GA. Pomoże ktoś ?
      Presta 1.6.0.9

• Przeglądający

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Aktywni użytkownicy

Nikt jeszcze nie otrzymał reputacji w tym tygodniu.

• Statystyki forum

• Tematów
      7 721