Skocz do zawartości
a g

Poszukuje kilku modułów do kombinacji

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chcę w obrębie jednego modelu (produktu) "upchnąć" wiele odmian tego samego modelu w oparciu o atrybuty.

Poszukuję następujących modułów:

1, Inne pliki w zależności od atrybutu / kombinacji
2, Dodatkowy opis w zależności od atrybutu / kombinacji
3, Gratisowe produkty do produktu

4, Porównywanie cech atrybutów w obrębie jednego produktu
5, Porównywanie parametrów kombinacji modelu z parametrami kombinacji innego modelu

Poniższe już znalazłem, ale jeśli macie coś lepszego lub za darmo to chętnie je sprawdzę:

6, Różne akcesoria ze względu na atrybuty / kombinacje
http://addons.prestashop.com/pl/front-office-funkcje-moduly-prestashop/17584-accessories-for-combinations-with-cross-selling.html

7, Wyświetlanie cech ze względu na atrybuty / kombinacje
http://addons.prestashop.com/pl/back-office-tools/8319-olea-features-combinations.html

Dzięki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Netteria.NET
      Firma Netteria.NET oferuje szeroki zakres usług wsparcia dla sklepów zbudowanych w oparciu o PrestaShop. Oferujemy między innymi:
      Wsparcie
      Doradztwo w wyborze rozwiązań eCommerce, serwis sklepów internetowych, (stałe wsparcie techniczne), wsparcie i gwarancje po wykonanym projekcie sklepu. Projektowanie modułów dla prestasop.
      Projektowanie nowych modułów, według ustaleń, dostosowanych do indywidualych zadań, modernizacja oraz aktualizacja działajacych modułów, moduł - niezależny skrypt. Modyfikacje kodu sklepu.
      Wszelkie modyfikacje kodu źródłowego skryptu prestashop, modyfikacje kodu szablonu sklepu internetowgo, naprawa sklepów prestashop, naprawa sklepów "po włamaniu", aktualizacja skryptu do wyższej wersji, optymalizacja (SEO) pod wyszukiwarki internetowe, optymalizacja wydajności działania sklepu. Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania na temat modyfikacji, rozszerzeń, wsparcia, oraz naprawy dla sklepów prestashop.
      Zainteresowanych zapraszam do kontaktu: Prestashop - naprawa i pomoc
      Oferujemy również kompleksowe  wsrożenia sklepów PrestaShop - Budowa sklepów internetowych opartych na PrestaShop

• Przez quendi
      Witajcie, mam problem tak jak w temacie. Kiedy produkt ma atrybuty, to wszystko się ładnie wyświetla. Kiedy natomiast ich nie ma, to nie ma również pola do wpisania ilości.
      Spotkał się już ktoś z podobnym problemem?
      Prestashop 1.6.1.15, zmodyfikowany szablon domyślny. Link do przykładowego produktu
    • Przez Teges
      Mam taki problem, mam dla produktu poustawiane kombinacje które wpływają na cenę. Dla produktu ustawiony jest też czasowy rabat -10%.

Wszystko jest OK, poza jednym, bo wybraniu atrybutów nie zmienia się wyświetlana cena przed rabatem.

Można to zobaczyć tu: http://esklep.meblolux.com/pl/fotele/461/boss-fotel

Podpowie ktoś jak to zrobić, ale również ta "stara" cena się aktualizowała po wyborze atrybutu? (Prestashop 1.6.x)
    • Przez biuro@biznesownia.pl
      Witam,

Moja firma poszukuje zaawansowanego programisty Prestashop do rozbudowanych i wymagających wdrożeń e-commerce dla naszych klientów. WYmagamy co najmniej 3 letniego doświadczenia w zaawansowanych projektach. Niezbędny jest stały kontakt w godzinach pracy (9-17) przez skype+telefon. Projekty z którymi mierzymy się codziennie to robienie zaawansowanych przeróbek do Prestashop, integracje z ERP po API (REST, SOAP), rozbudowane kreatory produktowe, dopsowanie Prestashop do PSD i innego typu wyzwania.

Pozdrawiam,

Dariusz Tomoń
      biuro@biznesownia.pl
      www.biznesownia.pl
  • Przeglądający

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Aktywni użytkownicy

Nikt jeszcze nie otrzymał reputacji w tym tygodniu.

• Statystyki forum

• Tematów
      7 733