Skocz do zawartości


  • Podobna zawartość

    • Przez emil.m
      Witam,
      mam problem z modułem: https://addons.prestashop.com/en/legal/8734-eu-cookie-law-complies-gdpr-banner-cookie-blocker.html
       
      Mianowicie nie mogę go załadować i zainstalować na moim sklepie. Akcja za każdym razem kończy się errorem jak w załączniku.
      Z żadnym innym modułem nie miałem problemu, ale też ten waży najwiecej bo ponad 9MB. Czy wpływ na to mogą mieć limity wielkości wysyłanych danych? (załączam screen z moimi limitami). Jeśli tak jak je zwiększyć?
      Ewentualnie czy istnieje możliwość wysłania modułu bezpośrednio na server za pomocą command line? Jeśli tak, to jak "sprawić" aby był on później widoczny w modyłach Presta - próbowałem to już zrobić, wrzuciłem do katalogu z modułami, nadałem uprawnienia jak dla reszty modułów, ale w konsoli presty nie był widoczny moduł
      Będę bardzo wdzięczny za pomoc!
       


    • Przez miro87
      Zlecę napisanie modułu importującego produkty i kategorie z hurtowni pfconcept.com do świeżo postawionego sklepu na silniku presta.
      Hurtownia udostępnia pliki XML, z których trzeba pobierać wybrane elementy.
      Więcej informacji i szczegółowy opis zlecenia podeślę po kontakcie na priv.
    • Przez ircykk
      Miałem  sporo pytań o taką usługę, chyba ostatnio wielu sprzedawców z allegro myśli o własnym sklepie :)
      Oferta: https://addonspresta.com/pl/content/19-import-aukcji-allegro-prestashop
    • Przez Marios
      Zlecę przeniesienie około 10 tys produktów ze sklepu na skrypcie oscommerce do prestashop.
      Kontakt PRV.
    • Przez hakeryk2
      Witam,
       
      Nie jestem pewien ale chyba odkryłem buga w Prestashop 1.6.1.4 ponieważ nie możliwym jest importowanie produktów z plików CSV w Prestashop 1.6.1.4. Próbowałem na swoich plikach jak i na oryginalnych plikach dostarczonych jako demo od presty do importu produktów i zawsze dostaje te same komunikaty błędu.
      Amerykanka BARI (ID: 4394) cannot be saved Property Product->name is empty oraz jest warning 
      Rewrite link for (ID: 4394) was re-written as friendly-url-autogeneration-failed. Próbowałem u siebie na kilkanaście różnych sposobów to dopasować. Zmieniałem na podmiane ID, z oryginalnym - nie działało.
      Próbowałem ręcznie wpisać URL - również nie działało.
       
      Bardzo proszę o pomoc. Mogę nawet za pomoc w rozwiązaniu problemu zapłacić.
      Pozdrawiam.
       
      -----------------------------------------
      Edycja: 
       
      Rozwiązałem problem, który leżał po stronie mojego hostingodawcy (hekko.pl)
      Trzeba wyłączyć w BO -> Preferencje -> Dane URL i SEO  i na dole w zakładce "Ustaw URL-E" ustawić w wartości "Wyłącz moduły Apache's mod_security" na TAK.
       
      I wszystko śmigło.
  • Przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

  • Aktywni użytkownicy

    Nikt jeszcze nie otrzymał reputacji w tym tygodniu.

  • Statystyki forum

    • Tematów
      7 825
    • Postów
      37 127
×