Skocz do zawartości
effectdesign

Czy jest możliwośc wstawienia drugiej parafki z warunkami do akceptacji w Prestashop 1.6.0.14 w kroku zamówienia "Wysyłka"?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Czy jest możliwośc wstawienia drugiej parafki (checboxu) z warunkami do akceptacji w Prestashop 1.6.0.14 w kroku zamówienia  "Wysyłka"?

Powiem tak. Doszedłem, że jest to w pliku orrder-carrier.tpl, ale chodzi mi o to, żeby system wymagał dwóch pól do akceptacji, zanim przejdzie do następnego kroku, czyli płatności.

Na screenie pokazałem jak sprawa wygląda

post-2895-0-17443400-1440060128_thumb.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

owszem jest

akceptacja regulaminu to "cgv" poszukaj sobie w klasach i kontrolerach, tplach i js-ach obsługi tego

i analogicznie dopisz sobie kolejną akceptację

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

owszem jest

akceptacja regulaminu to "cgv" poszukaj sobie w klasach i kontrolerach, tplach i js-ach obsługi tego

i analogicznie dopisz sobie kolejną akceptację

Cześć udało mi się wiesz. Nie trzeba było modyfikować klas i kontrolerów. Modyfikacje dwóch .js oraz tpl wystarczyły. Dziękuję.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ale ja nie napisałem, że trzeba modyfikować klasy czy kontrolery ;) napisałem tylko abyś sobie poszukał "cgv" i analogicznie do tego dopisał sobie obsługę kolejnej akceptacji

ewentualna modyfikacja klas/kontrolerów była by konieczna w przypadku gdybyś chciał dopisać obsługę i konfigurację akceptacji tak jak to jest zrobione z akceptacja regulaminu (cgv)

czyli Preferencje -> Zamówienia i parametr "Warunki korzystania z usługi" czyli  PS_CONDITIONS

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ale ja nie napisałem, że trzeba modyfikować klasy czy kontrolery ;) napisałem tylko abyś sobie poszukał "cgv" i analogicznie do tego dopisał sobie obsługę kolejnej akceptacji

ewentualna modyfikacja klas/kontrolerów była by konieczna w przypadku gdybyś chciał dopisać obsługę i konfigurację akceptacji tak jak to jest zrobione z akceptacja regulaminu (cgv)

czyli Preferencje -> Zamówienia i parametr "Warunki korzystania z usługi" czyli  PS_CONDITIONS

Aha. Wiem o co chodzi. Ja zrobiłem to na sztywno bez angażu panelu. Tylko w kodzie można dodawać linki do podstron CMS. Tak właśnie powiem Ci, że próbowałem i zmieniać i w kontrolerach i kasach, ale tam jest trochę więcej zabawy. W zamian za te modyfikacje dostałem białe tło. Czyli coś źle zrobiłem.

Najprostszy sposób bez ingerencji klas, kontrolerów, panelu admina się sprawdził. Bez białego tła.

Dziękuję za pomoc.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta