Skocz do zawartości
  • ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

      Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Podobna zawartość

    • Przez mua
      Cześć,
      staram się konfigurować nowy sklep na presta 1.7. Nie mogę nigdzie znaleźć opcji z menu bocznym jako kategorii i menu górnym jako odnośnik np do cms'a.

      Ktoś może pomóc, bo wertowałem na 10 stronę i nic 
    • Przez lukas86
      Witam,
      jestem tutaj nowy i chciałbym Was prosić o pomoc.
       
      Po instalacji szablonu mam problem z wyświetlaniem kategorii i podkategorii. Widok obecnie jak w załączniku.
       
      Prestashop wersja: 1.6.1.4
       
      A powinno być:
       
      Sklep: (kategoria nadrzędna)
        -> Tablice i gabloty (1 podkategoria)
               -> (Tablice szkolne) ( 2 podkategoria)
      .....
      .....
      ....
       
      Nie wyświetla się rozwijanie podkategorii tylko wszystko jest widoczne od razu.
       
      Proszę o pomoc i z góry dziękuję.
       
       

    • Przez daw-s
      Witam wszystkich.
       
      Od jakiegoś czasu borykam się z dziwnym problemem. Posiadam wersje 1.6.1.0
      W adminie, gdy wejdę w KLIENCI-.GRUPY->EDYCJA jakiejś GRUPY-> a następnie kliknę DODAJ RABAT KATEGORII wyświetla mi się popup.
       
      Problem polega na tym, że nie jestem w stanie rozwinąć subkategorii. 
       
      Pokazuje to obrazek.
       
      Dostaje dziwne "." 
      Update niestety nie wchodzi w grę, gdyż mam zaszytą logikę w corze sklepu.
       
      Bardzo proszę o pomoc.

    • Przez baady92
      Chciałbym usunąć część kategori ze strony głównej, a konkretnie modele 1, 2, 3, 4 itp. 
      Ma ktoś pomysł jak to zrobić ? 
       
      http://bmwoutlet.pl/
    • Przez tekier
      Witam, zainstalowałem wczoraj PS 1.6.0.8 i gdy dodam nową kategorię to sie nie wyświetla ani na górnym pasku ani z boku po lewej stronie,
      Poza tym na górnym pasku z kategoriami - to nie moge sobie poradzić jak można dodać nową kategorę tak aby się ona Wyświetliło, chodzi mi o to czy brakuje mi jakiegoś modułu ? czy są na to gdzieś, jakieś ustawienia ?  załaczam 2 printscriny  , na jedym widać że dodałem kategorię bosch , a na drugi zdjeciu - ze strony głównej- widać że tej kategori  nie widać   Proszę o podpowiedzi.


  • Przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

  • Aktywni użytkownicy

    Nikt jeszcze nie otrzymał reputacji w tym tygodniu.

  • Statystyki forum

    • Tematów
      7 825
    • Postów
      37 127
×