Skocz do zawartości
  • ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

      Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Podobna zawartość

    • Przez mirekch65
      Zaimportowałem produkty z jednego sklepu do drugiego, z pliku csv utworzonego modułem "export products".
      Produkty są widoczne w bazie produktów, z poziomu panelu administracyjnego (zdjęcia, opisy, wszystko co powinno być), są włączone i wyświetlają się w podglądzie, ale nie są widoczne dla klientów.
      Oba sklepy są postawione na tej samej wersji Presty (1.6.1.18).
      Pomóżcie, proszę, bo nie mogę sobie z tym problemem poradzić.
      Na wszelki wypadek podaję adres sklepu: apopo pl
      Dodam, że te produkty, które są widoczne, nie są produktami zaimportowanymi lecz wprowadzonymi ręcznie wcześniej.
    • Przez Wirus2009
      Witam, mam pytanie w jaki sposób w PrestShop 1.7.x posortować produkty w danej kategorii ?
    • Przez dawidt
      Witam wszystkich,
       
      Interesuje mnie wykorzystanie PrestaShop jako panelu hurtowego. Głównie chodzi o możliwość dodawania wielu produktów do koszyka, z możliwością określenia ilości, bezpośrednio z listingu produktów. 
      Listing powinien pokazywać nazwę produktu, cenę netto, cenę brutto, pole "ilość" i przycisk do koszyka. 
      Załączam zdjęcie poglądowe żeby zwizualizować o co konkretnie chodzi.
       
      Czy ktoś robił coś podobnego? Czy taki efekt można osiągnąć za pomocą samej konfiguracji czy niezbędny będzie dodatkowy moduł? Jaki ewentualnie dodatek mógłby pomóc w kastomizacji listingu produktów? 
       
      Jakieś pomysły?

    • Przez e-mbj
      Witam,
       
      Od samego początku z wersją 1.5 jak 1.6 mam problem.
      Tzn: Od kiedy pamiętam produkty po jakimś czasie same wracają na stan. Nie ma produktu przez 2 miesiące I NAGLE KTOŚ GO MAGICZNIE ZAMAWIA.
      Mimo, że mam ustawione domyślnie, że nie można dokonywać zakupu, gdy produktu nie ma na stanie, to dodatkowo zawsze wybieram, że nie można zamawiać produkty gdy stan = 0
      Dodam, że wiem, że gdy anuluje zamówienie produkt wraca na stan, po statusie "anulowane" zawsze jeszcze wchodzę i ustawiam stan 0...
       
    • Przez antoonioo
      Cześć,
       
      Próbuję zmienić sposób wyświetlania produktów w PrestaShop 1.6, używam domyślnego szablonu.
      Chciałbym aby produkty w sklepie wyświetlały się w formie listy lecz takiej listy jak w panelu administracyjnym czyli tak jak na zdjęciu.
      Oczywiście zamiast przycisku Edytuj powinien być przycisk Dodaj do koszyka lub kup.
      Czy ktoś już coś takiego robił? Może jest jakiś moduł?
       

  • Przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

  • Aktywni użytkownicy

    Nikt jeszcze nie otrzymał reputacji w tym tygodniu.

  • Statystyki forum

    • Tematów
      7 825
    • Postów
      37 127
×