Skocz do zawartości


  • Podobna zawartość

    • Przez Kalamazoo
      Ja mam taki problem. Mieszkam w Polsce i chcę mieć sklep po polsku. Mam zainstalowaną od początku wersję 1.6.1.24 w USA z amerykańską templatką. Wybrałem język domyślny polski w profilu użytkownika. Zaimportowałem polski localization pack i wybrałem Default language Polski (Polish). Przeszedłem do Translations i wybrałem: Modify Translations -> Select your language -> Polish, wybrałem default-bootstrap i poinstalowałem na wszystkich Type of translation język polski oraz wybierając moją templatkę "theme1436" też tłumacząc wszystko na polski. Potem, aby się upewnić, że mam aktualną wersję języka polskiego wybrałem jeszcze Update Language -> Polski i zaakceptowałem uaktualnienia. 
      Pomóżcie, co mogę jeszcze zrobić aby zadziałał język polski, bo nigdzie nie działa, ani w panelu admina ani od frontu sklepu. Wszystko jest po angielsku zamiast po polsku.
      Dziękuję z góry.


    • Przez KonradoMoreno
      Witam mam mały problem ponieważ moje menu na stronie nie jest "aktywne" i znalazłem już rozwiązanie wystarczy w divie zmienić klasę ale pytanie do was div znajduje się w headerze blocktopmenu bodajże ale mniejsza o to na stronie w podglądzie zmieniłem śmiga potem szukam w plikach no i znalazłem bloktopmenu.tpl zmieniłem co miał być do zmienienia podmieniłem pliki na serwerze a to dalej nie działa. Ktoś wie o co chodzi?
      EDIT: do zamknięcia
      Rozwiązanie:
      themes/default-bootstrap/modules/blocktopmenu/bloctopmenu.tpl (nie wiem jaki plik wcześniej podmieniłem że nie działało )
    • Przez skiracecenter
      Mam mały problem - menu nachodzi na sąsiedni element - slider zdjęć.
       
      Gdzie ustawić, żeby slider zaczynał się poniżej menu, a nie nachodził jedno na drugie?
       
      https://skiracecenter.pl/
       

       
       
    • Przez mua
      Cześć,
      staram się konfigurować nowy sklep na presta 1.7. Nie mogę nigdzie znaleźć opcji z menu bocznym jako kategorii i menu górnym jako odnośnik np do cms'a.

      Ktoś może pomóc, bo wertowałem na 10 stronę i nic 
    • Przez quendi
      Witam, jeśli ustawiamy promocję, cenę specjalną to na stronach sklepu pokazuje się stara cena oraz procent. Czy można zamiast tego wyświetlić jakoś różnicę, aby otrzymać coś w stylu: "Oszczędzasz XX zł!"
  • Przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

  • Aktywni użytkownicy

    Nikt jeszcze nie otrzymał reputacji w tym tygodniu.

  • Statystyki forum

    • Tematów
      7 825
    • Postów
      37 127
×