Skocz do zawartości
  • ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

      Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Podobna zawartość

    • Przez mirekch65
      Zaimportowałem produkty z jednego sklepu do drugiego, z pliku csv utworzonego modułem "export products".
      Produkty są widoczne w bazie produktów, z poziomu panelu administracyjnego (zdjęcia, opisy, wszystko co powinno być), są włączone i wyświetlają się w podglądzie, ale nie są widoczne dla klientów.
      Oba sklepy są postawione na tej samej wersji Presty (1.6.1.18).
      Pomóżcie, proszę, bo nie mogę sobie z tym problemem poradzić.
      Na wszelki wypadek podaję adres sklepu: apopo pl
      Dodam, że te produkty, które są widoczne, nie są produktami zaimportowanymi lecz wprowadzonymi ręcznie wcześniej.
    • Przez Wirus2009
      Witam, mam pytanie w jaki sposób w PrestShop 1.7.x posortować produkty w danej kategorii ?
    • Przez tomasz16
      Wykonam sklep internetowy oraz strone www dla Twojej firmy.
      więcej informacji udzielę poprzez e-mail.
      Odpowiadam szybko.
      moje portfolio : tomaszkoksanowicz.pl
      e-mail: t.koksanowicz@gmail.com
    • Przez dawidt
      Witam wszystkich,
       
      Interesuje mnie wykorzystanie PrestaShop jako panelu hurtowego. Głównie chodzi o możliwość dodawania wielu produktów do koszyka, z możliwością określenia ilości, bezpośrednio z listingu produktów. 
      Listing powinien pokazywać nazwę produktu, cenę netto, cenę brutto, pole "ilość" i przycisk do koszyka. 
      Załączam zdjęcie poglądowe żeby zwizualizować o co konkretnie chodzi.
       
      Czy ktoś robił coś podobnego? Czy taki efekt można osiągnąć za pomocą samej konfiguracji czy niezbędny będzie dodatkowy moduł? Jaki ewentualnie dodatek mógłby pomóc w kastomizacji listingu produktów? 
       
      Jakieś pomysły?

  • Przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

  • Aktywni użytkownicy

    Nikt jeszcze nie otrzymał reputacji w tym tygodniu.

  • Statystyki forum

    • Tematów
      7 825
    • Postów
      37 127
×