Skocz do zawartości


  • Podobna zawartość

    • Przez CmnPL
      Witam,
        zlecę opracowanie kilku modyfikacji lub dostosowanie, konfigurację i w późniejszym okresie nadzór nad funkcjonowaniem sklepu w oparciu o wersję 1.7.2.#
        Zakres prac (nieszczegółowy):
        - wdrożenie własnej skórki rwd lub jej niektórych elementów do bazowego responsywnego szablonu
        - wdrożenie lub napisanie modułu autocomplete dla wyszukiwarki (w pierwszym przypadku prośba o sugestię gotowego rozwiązania)
        - zmiana funkcjonalności Dostawcy/Producenci na Autorzy z rozbudowaniem o customowe pola i powiększenie pola opisu
        - dodanie możliwości przeglądania i wyszukiwania Autorów
        - modyfikacja funkcjonalnosci filtrów na stronach katalogu (dodanie suwaków, dodanie ikon dla wybnranych attrybutów)
        - modyfikacja wyświetlania na kartach produktowych (produkty powiązane, produkty tego samego autora)
        - konfiguracja i wdrożenie bramek płatności (PayPal, być może PayPal+Braintree)
        - konfiguracja i wdrożenie modułów wysyłkowych (UPS/DHL/FedEx)
        - konfiguracja i wdrożenie narzędzi (rozszerzeń) marketingowych (Google Tag Manager, Facebook Shop)
      Sklep jest targetowany głównie na zachód i rozwiązania dedykowane na stricte rynek polski (np. bez tłumaczenia na angielski lub bez obsługi dimensional weight) są niewskazane.
      Oferty (z krótkim CV i wskazaniem realizacji, wyłącznie z podaniem stawki godzinowej - przy tej ilości informacji, zdaję sobie sprawę, że nie jest mozliwe oszacowanie dokładne kosztu pracy) poproszę wyłącznie mailowo:
      biuro@e-community.pl
      Pozdrawiam,
      Tomasz Nowak
    • Przez kosmo333
      Witam.

      Mam problem dot. rejestracji w sklepie Prestashop 1.6.0.11.

      Problem polega na tym że podczas rejestracji jeśli użytkownik wypełni zakładkę "Dane firmy" pojawia się komunikat:

      "APE jest błędne" - jeśli jest wpisany NIP

      "SIRET jest błędne" - jeśli jest podany REGON.

       

      Sklep ma zmieniony template. Ale po zmianie [miesiąc temu] wszystko działało dobrze. Od kilku dostaje informacje o tym problemie. Pamiętam że przed tym jak ten problem wystąpił szukałem i testowałem kilka modułów służących do określenia przez klienta podczas finalizowania transakcji czy ma być paragon czy FV do zakupu.

       

      Proszę o poradę co mogę w takiej sytuacji zrobić. Jak rozwiązać ten problem? 

    • Przez joyrider
      Witam,
       
      Chciałem zapytać jak usunąć niepotrzebne pola z firmularza rejestracji. Chciałbym usunąć pole REGON i numer identyfikacyjny oraz zmienić nazwę pola NIP UE na NIP.
       
      Pozdrawiam
  • Przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

  • Aktywni użytkownicy

    Nikt jeszcze nie otrzymał reputacji w tym tygodniu.

  • Statystyki forum

    • Tematów
      7 825
    • Postów
      37 127
×