Skocz do zawartości
  • ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

      Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Podobna zawartość

    • Przez matitam
      Witam,
      Mam problem z Blokiem koszyka. Nie wyświetla mi się koszyk na stronie.
      Jakiś czas temu próbowałem przenieść koszyk w inne miejsce na stronie i odczepiłem go od zaczepu - wtedy zniknął. Niestety teraz nie mam pojęcia jak spowodować, żeby znowu się wyświetlał.
       
      Macie jakieś sugestie?
       
      Tryb katalogu mam wyłączony. Blok koszyka mam "pomyślnie" przyczepiony do zaczepu Header. Próbowałem różnych zaczepów - żaden nie działa.
       
      http://endsolutions.pl/
       
      Pozdrawiam,
      Mateusz
    • Przez basman.pl
      Szukam (ew. zlecę) - blok reklamowy wyświetlający produkty, jeden, kilka lub w sliderze, na stronie głównej lub lewa kolumna. Blok spersonalizowany, tak aby działał na podstawie odwiedzanych przez klienta kategorii, produktów i na tej podstawie dobierał produkty wyświetlane w reklamach.
       
      p.s. jeśli macie inne moduły, propozycje dotyczące personalizowanego marketingu (maile automatyczne itp.) będę wdzięczny za linki.
       
      Dzięki i pozdrawiam !
    • Przez Mr_DiPi
      Chciałbym troszeczkę zmodyfikować blok filtrów nawigacyjnych, mianowicie tak aby informacja o dostępności na magazynie miała 3 opcje:
       
      1. Towar dostępny
      2. Towar niedostępny
      3. Towar dostępny pod zamówienie
       
      Na chwilę obecną wyświetlają się dwie opcje:
       
      1. Towar w magazynie (obejmuje pkt.1)
      2. Towar niedostępny (obejmuje pkt. 2 i 3)
       
      Zasadniczo chodzi o to żeby klient mógł odfiltrować towary dostępne od ręki od tych dostępnych pod zamówienie i tych w ogóle nie dostępnych.
       
       
      Najlepsze żę w wersji PS 1.4.6 blok nawigacyjny pozwalał na takie rozwiązanie...
  • Przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

  • Aktywni użytkownicy

    Nikt jeszcze nie otrzymał reputacji w tym tygodniu.

  • Statystyki forum

    • Tematów
      7 825
    • Postów
      37 127
×