Skocz do zawartości
  • ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

      Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Podobna zawartość

    • Przez pszemek
      Witam kolegów i koleżanki
      Mam prestę 1,6,1,5 i taki o to problem, presta działa sobie poprawnie na moim wewnętrznym serwerze, tylko jest problem z funkcją maili, po prostu mój serwer na różne konfiguracje nie reaguje na wysyłkę maili. Odpuściłem ten temat bo spędziłem nad tym dużo czasu i teraz moje pytanie brzmi czy jest jakiś sposób na odejście tego ? np. skrypt php przekierowanie na inny serwer gdzie jest i działa obsługa maili. Czyli sklep sobie działa na moim serwerze wewnętrzym a wysyłka maili by szła z innego zewnętrznego serwera jest to jakoś do ogarnięcia ? Jak tak to bardzo proszę o podpowiedź i naprowadzenie jak to zrobić
    • Przez e-mbj
      Witam !
       
      Mam problem z newsletterem w Prestashop.
      Chciałbym zmodyfikować szablon newslettera, ponieważ póki co grzecznie mowiac wyglada do "du**" wysyła po prostu w najprostszej postaci jak zwykłego maila. Znalazłem jakieś szablony ale są do zmodyfikowania a ja nie za bardzo znam się na HTML'u etc.
      Jest ktoś w stanie to wykonać? Lub poradzić jak to wykonać?
      To samo dotyczy zwykłych maili ( po zamówieniu,statusy zamówienia etc) Wysyła w roznych językach rozchodzą się etc. Chciałbym, w miare możliwości aby to też było zmodyfikowane.
       
      Dziekuje i pozdrawiam.
       
      http://scr.hu/3agc/v36y4 Tutaj jak wyglada newsletter.
  • Przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

  • Aktywni użytkownicy

    Nikt jeszcze nie otrzymał reputacji w tym tygodniu.

  • Statystyki forum

    • Tematów
      7 825
    • Postów
      37 127
×