Skocz do zawartości


  • Podobna zawartość

    • Przez adriankabat32
      Witam. Dopiero co zacząłem z prestą i nie będę ukrywał że zależy mi na dość szybkiej edycji szablonu presty, Szablon to NEXT, problem w tym że przeszukałem wszystkie pliki i nigdzie nie mogę znaleźć. 
      Po 1. Są stronie pod produktami wyświetla mi się coś takiego jak add-4 i add-5 nie wiem jak się tego pozbyć 
      Po 2. Na stronie głównej wyświetla mi się w produktach ADD TO CART zamiast " dodaj do koszyka" 
      Po 3. Na stronie widnieje napis " FEATURED PRODUCTS " nie wiem gdzie w plikach zmienić jego nazwę, albo go usunąć, ale raczej zmienić nazwę.
      Po 4. Na dole strony jest jest ten czarny obrazek z jakimś napisem, chciałbym się go pozbyć, albo do z edytować, jednak w plikach nigdzie nie widzę w żadnej linijce tego napisu. 
      Czy byłby ktoś w stanie mi pomóc ? poniżej wstawiam zdjęcie jak to wygląda. Pozdrawiam i liczę na pomoc.
      https://zapodaj.net/d96b808011130.png.html
    • Przez pat2
      Witam,
      nie mogę dać rady, chciałbym usunąć to puste pole które pojawia się pomiędzy nazwą kategorii/podkategorii a produktami. Obawiam się że klienci bez przewinięcia strony mogą pomyśleć że kategoria jest pusta.
       
      Presta 1.7.2.4
    • Przez skiracecenter
      Mam mały problem - menu nachodzi na sąsiedni element - slider zdjęć.
       
      Gdzie ustawić, żeby slider zaczynał się poniżej menu, a nie nachodził jedno na drugie?
       
      https://skiracecenter.pl/
       

       
       
    • Przez lukaszq10
      Witam,
       
       
      Próbuję przetłumaczyć w zakładce tłumaczenia tekst: Information na Informacje. Występuje problem widoczny poniżej na zdjęciu, a sam tekst nie jest tłumaczony. Dodatkowo po prawej stronie widoczny jest jakiś żółty symbol.
       

       
       
      Proszę o pomoc  

       
    • Przez yoshi_1001
      Witam, wszystkich mam taki problem z multisklepem.
      Zaplecze obydwu domen jest w języku polskim.
      Jeden ze sklepów jest w języku czeskim a drugi w słowackim.

      Nie mogę poradzić sobie ze zmianą tłumaczenia w formularzu zamówienia nazwy kraju ponieważ widnieje po polsku. Jak na załączonym obrazku.


  • Przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

  • Aktywni użytkownicy

    Nikt jeszcze nie otrzymał reputacji w tym tygodniu.

  • Statystyki forum

    • Tematów
      7 825
    • Postów
      37 127
×