Skocz do zawartości


  • Podobna zawartość

    • Przez adriankabat32
      Witam. Dopiero co zacząłem z prestą i nie będę ukrywał że zależy mi na dość szybkiej edycji szablonu presty, Szablon to NEXT, problem w tym że przeszukałem wszystkie pliki i nigdzie nie mogę znaleźć. 
      Po 1. Są stronie pod produktami wyświetla mi się coś takiego jak add-4 i add-5 nie wiem jak się tego pozbyć 
      Po 2. Na stronie głównej wyświetla mi się w produktach ADD TO CART zamiast " dodaj do koszyka" 
      Po 3. Na stronie widnieje napis " FEATURED PRODUCTS " nie wiem gdzie w plikach zmienić jego nazwę, albo go usunąć, ale raczej zmienić nazwę.
      Po 4. Na dole strony jest jest ten czarny obrazek z jakimś napisem, chciałbym się go pozbyć, albo do z edytować, jednak w plikach nigdzie nie widzę w żadnej linijce tego napisu. 
      Czy byłby ktoś w stanie mi pomóc ? poniżej wstawiam zdjęcie jak to wygląda. Pozdrawiam i liczę na pomoc.
      https://zapodaj.net/d96b808011130.png.html
    • Przez pat2
      Witam,
      nie mogę dać rady, chciałbym usunąć to puste pole które pojawia się pomiędzy nazwą kategorii/podkategorii a produktami. Obawiam się że klienci bez przewinięcia strony mogą pomyśleć że kategoria jest pusta.
       
      Presta 1.7.2.4
    • Przez skiracecenter
      Mam mały problem - menu nachodzi na sąsiedni element - slider zdjęć.
       
      Gdzie ustawić, żeby slider zaczynał się poniżej menu, a nie nachodził jedno na drugie?
       
      https://skiracecenter.pl/
       

       
       
    • Przez skiracecenter
      Szukam rozwiązania, albo modułu, który pozwoli nam umieścić blok pozostawiania maila do newslettera na wybranych stronach CMS.
      Czy da się to zrobić w obrębie funkcjonalności strony??
      Czy znacie jakiś moduł (najlepiej, aby mógł tworzyć różne listy maili)
    • Przez Dronoid
      Cześć !
       
      Kupiłem kilka dni temu szablon do Prestashop 1.7 i po uaktywnieniu go w świeżo zainstalowanej Preście widoczne są 2 nowe pozycje w panelu IMPROVE. (Chwilowo zostawiłem wszystko w języku angielskim, żeby wykluczyć przyczyny wynikające z tłumaczen.) Konkretnie : Ps Blog Management i Page Builder. Jest tez nowe rozwijalne menu "Theme Control" na samej górze. Podejrzewam, że właśnie w tych opcjach znajduja się możliwości customizowania wyglądu tego szablonu. Niestety po wybraniu tych specyficznch opcji np Page Builder, dostaje komunikat : 
       
      Page Builder Editor - Create New A Profile
       
      Access denied.
       

       
      Stworzyłem 2 nowe profile w Advanced parameters->Team->Profiles z różnymi poziomami uprawnien, ale nic sie nie zmieniło. 
       
      Przeoczyłem coś oczywistego czy ten szablon może mieć błędy ? Zainstalowałem ten szablon lokalnie (WAMP) i ten problem nie wystepuje. Czy moze to być związane z jakimiś prawami dostępu, czy ograniczeniami serwera ?
  • Przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

  • Aktywni użytkownicy

    Nikt jeszcze nie otrzymał reputacji w tym tygodniu.

  • Statystyki forum

    • Tematów
      7 825
    • Postów
      37 127
×