Skocz do zawartości
Sewer

Produkty powiązane

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z poprawnym wyświetlaniem produktów powiązanych, gdy jest ich 4 to nie ma sprawy ale w przypadku już 5-ciu lub więcej widoczne są tylko 4 a kolejny jest ucięty a reszta niewodczna. Czy spotkaliście sięz takim problemem?? jak tak to jak fo rozwiązać?

tutaj przykład: http://www.sklep.tuszelodz.pl/canon/180-canon-cli-551y-zamiennik.html

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

no  bo powyzej 4 jest slider... mzoe masz uszkodzana JS albo poprostu nie ma grafik przyciskow przewijania. szczerze, nawet nei chce mi sie juz w linka zagladac, zbyt zmeczony jestem....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

dzieki za wpis ale niestety nie rozwiązuje mi problemu, jeśli uszkodzony js to jak to sprawdzić? grafiki przewijania mogę dodać ale gdzie?? wg. mnie to jakiś błąd presty?? chyba że źle rozumuję....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Podobny problem widziałem na innym forum, nie wiem czy i jak został rozwiązany wiem że problemem były przyciski, a dokładnie ich brak, u ciebie jest podobnie.

Być może jest to związane z wielkością miniaturek zdjęć, na próbę zmniejszył bym je.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Może nie tyle co brak przycisków, bo one są, ale brak stylów css dla tych przycisków.

Musisz dodać style dla klas: .bx-prev, .bx-next i ewentualnie .disabled, kiedy przycisk jest nie aktywny.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jakimś cudem znalazłem plik templatki global.css (modułu produkty powiązane nie mogę zlokalizować) . 

I co teraz , jak edytować ten plik i dodać style "dla klas: .bx-prev, .bx-next i ewentualnie .disabled, kiedy przycisk jest nie aktywny." ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

widzę, że problem w sklepie nadal nierozwiązany.

Na PS 1.6.0.9 pomogło wgranie do

/js/jquery/plugins/bxslider/

pliku jquery.bxslider.css, którego w wersji instalacyjnej nie było.

Do pobrania plik z wersji 1.6.1.17 jquery.bxslider.css - działa bezbłędnie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta