Skocz do zawartości


  • Podobna zawartość

    • Przez Netteria.NET
      Przejąłem sklep i jest w nim dość dziwny błąd. Mianowicie w panelu administracyjnym w karcie produktu przede wszystki ciągle kręci się loader na przyciskach "zapisz i zostań" oraz "zapisz". Kombinowałem już cały dzień i szukałem po necie i nie znalazłem rozwiązania. Dotatkowo jak nawet uda mi się uaktywnić tak na wydrę te przyciski to mimo że dostaję komunikat że zamiany zostały zapisane to owe zmiany się nie zapisują. Ponad to w zakładce "zdjecia" i "załączniki" nie pokazują mi się one choć produkt ma je przyporządkowane.
      Znalazłem błąd JS który pokazuje się przy wczytywaniu strony produktu pod adminem
      SyntaxError: expected expression, got ',' Dodam że ten błąd występował w weresji 1.6.1.1 i myślałem że może aktualizacja do 1.6.1.20 to rozwiąże ale niestety nic z tego:(
      Ręce mi opadają. Będę wdzięczny za wszelką podpowiedź i wskazówkę
       
      pozdrawiam
      Sławek
    • Przez lukaszq10
      Witam,
       
       
      Próbuję przetłumaczyć w zakładce tłumaczenia tekst: Information na Informacje. Występuje problem widoczny poniżej na zdjęciu, a sam tekst nie jest tłumaczony. Dodatkowo po prawej stronie widoczny jest jakiś żółty symbol.
       

       
       
      Proszę o pomoc  

       
    • Przez yoshi_1001
      Witam, wszystkich mam taki problem z multisklepem.
      Zaplecze obydwu domen jest w języku polskim.
      Jeden ze sklepów jest w języku czeskim a drugi w słowackim.

      Nie mogę poradzić sobie ze zmianą tłumaczenia w formularzu zamówienia nazwy kraju ponieważ widnieje po polsku. Jak na załączonym obrazku.


    • Przez sosnix1
      Witam, 
      Mam proste pytanie gdzie przetłumacze te elementy z ang na pol z szablonu. Podkreśle że w tłumaczeniu stron sklepu tego nie ma.

    • Przez byniu
      Witam,
       
      Stworzyłem własny moduł, jednakże podczas zmiany języka w sklepie na inny, a domyślnym jest język polski moduł pozstaje w tym samym języku i oczywiście grafika też zostaje ta sama. Chciałbym aby po zmianie języka tekst zmieniał się na inny, tak samo grafika.   Jak ten temat ugryźć, od czego zacząć?
       
      Pozdrawiam wszystkich! 
  • Przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

  • Aktywni użytkownicy

    Nikt jeszcze nie otrzymał reputacji w tym tygodniu.

  • Statystyki forum

    • Tematów
      7 825
    • Postów
      37 127
×