Skocz do zawartości
PrestaDesign.pl
  • Ogłoszenia

• ircykk

Aktualizacja forum   21.10.2017

Nasze forum jest w trakcie aktualizacji, jeśli masz jakiś problem z funkcjonowaniem napisz do nas: mail@prestadesign.pl
siudii

Automatycznie usuwanie produktów z kategorii nowości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam w sklepie kategorię nowości, do której ręcznie dodaję nowe produkty i to musi tak zostać. Chciałbym aby po określonym czasie np. miesiącu te produkty automatycznie się z niej usuwały. Może widzieliście gdzieś tak (lub podobnie) działający moduł albo macie pomysł jak to "ugryźć" inaczej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Widziałeś w ustawieniach taką opcję: Preferencje >> Produkty >> Ilość dni przez które produkt jest oznaczony jako "nowy" tutaj ustaw 30 dni i powinno wywalać nowości. Czy to jest w pobliżu Twojego problemu ? ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam, mam w sklepie kategorię nowości, do której ręcznie dodaję nowe produkty i to musi tak zostać. Chciałbym aby po określonym czasie np. miesiącu te produkty automatycznie się z niej usuwały. Może widzieliście gdzieś tak (lub podobnie) działający moduł albo macie pomysł jak to "ugryźć" inaczej.

modułem to raczej nie zrobisz tego

potrzebujesz - skrypt uruchamiany z corna raz dziennie, który przeleci po bazie i sprawdzi datę utworzenia produktu i usunie produkt z .......... czego tam chcesz np z w/w kategorii lub wykona inną operację

nie mniej trzeba tu operować na datach -a są dostępne tylko2 daty - czyli data utworzenia produktu oraz data modyfikacji produktu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta