Skocz do zawartości

Zdjęcie

Automatycznie usuwanie produktów z kategorii nowości

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 siudii

siudii

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 26 luty 2015 - 09:35

Witam, mam w sklepie kategorię nowości, do której ręcznie dodaję nowe produkty i to musi tak zostać. Chciałbym aby po określonym czasie np. miesiącu te produkty automatycznie się z niej usuwały. Może widzieliście gdzieś tak (lub podobnie) działający moduł albo macie pomysł jak to "ugryźć" inaczej.

#2 efrenzy

efrenzy

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 97 postów
  • PrestaShop:1.4, 1.5, 1.6

Napisano 26 luty 2015 - 10:20

Widziałeś w ustawieniach taką opcję: Preferencje >> Produkty >> Ilość dni przez które produkt jest oznaczony jako "nowy" tutaj ustaw 30 dni i powinno wywalać nowości. Czy to jest w pobliżu Twojego problemu ? ;)

Solidne wyposażenie serwerowni: SZAFYRACK.pl

#3 sower

sower

Guru

• Moderatorzy
  • 4208 postów
  • Location3miasto
  • PrestaShop:1.2, 1.3, 1.4, 1.5, 1.6

Napisano 26 luty 2015 - 10:54

Witam, mam w sklepie kategorię nowości, do której ręcznie dodaję nowe produkty i to musi tak zostać. Chciałbym aby po określonym czasie np. miesiącu te produkty automatycznie się z niej usuwały. Może widzieliście gdzieś tak (lub podobnie) działający moduł albo macie pomysł jak to "ugryźć" inaczej.

modułem to raczej nie zrobisz tego

potrzebujesz - skrypt uruchamiany z corna raz dziennie, który przeleci po bazie i sprawdzi datę utworzenia produktu i usunie produkt z .......... czego tam chcesz np z w/w kategorii lub wykona inną operację

nie mniej trzeba tu operować na datach -a są dostępne tylko2 daty - czyli data utworzenia produktu oraz data modyfikacji produktu

468x60.jpg

468x60_pl.gif

QUICK PRESTA SUPPORT:  gg 45116037
SKLEPY  MODUŁY INTEGRACJE  POMOC TECHNICZNA

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Hosting zapewnia: Hekko.pl