Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Mam problem z wyświetlaniem statystyk odwiedziń. Wydaje mi się że po aktualizacji modułu wykres się rozjechał.

Konto skonfigurowane i połączone z GA. Pomoże ktoś ?

Presta 1.6.0.9

post-11616-0-19562600-1423163642_thumb.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 5.02.2015 o 20:15, cklimowicz napisał:

Cześć,

Mam problem z wyświetlaniem statystyk odwiedziń. Wydaje mi się że po aktualizacji modułu wykres się rozjechał.

Konto skonfigurowane i połączone z GA. Pomoże ktoś ?

Presta 1.6.0.9

post-11616-0-19562600-1423163642_thumb.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez MattG
      Cześć,   Poszukuję rozwiązania umożliwiającego wyciągnięcie bardziej zaawansowanych statystyk produktów a dokładniej najlepiej sprzedających się produktów ale wraz z ich kombinacjami. Dla przykładu - mamy sklep z butami, chciałbym wyciągnąć najlepiej sprzedające się buty wraz z kombinacją (np. buty X, kolor czerwony i rozmiar 40).   Widzę tutaj dwie możliwe drogi dotyczące funkcjonalności:   1. wglądu w poszczególny produkt i widzę statystyki sprzedaży kombinacji   2. wglądu w statystyki wszystkich produktów wraz z ich kombinacjami w formie listy, np. lista wyglądałaby w następujący sposób -   POZYCJA 1. Buty X, kolor czerwony, rozmiar 40 - liczba sztuk sprzedanych - 100,   POZYCJA 2. Buty Y, kolor zielony, rozmiar 39 - liczba sztuk sprzedanych - 90,    POZYCJA 3. Buty X, kolor czerwony, rozmiar, 41 - liczba sprzedanych - 80     Znajdę jakieś rozwiązania pozwalające zrealizować punkt 1 lub 2? Mogą być to oczywiście zupełnie oddzielne moduły.       Pozdrawiam i z góry dziękuję.
    • Przez dmsl
      Witam 

Po zalogowaniu do presty powinien pokazać mi się pulpit z różnymi tabelkami. Tymczasem mam to:
      Groups   
      Attributes of group "" This group does not have any attributesJak powrócić do stanu poprzedniego?

• Przez Deith
      Problem pojawił się po migracji na najnowszą preste 1.6.
      Kopalnia dla statystyk jest podpięta pod footer, demo wyłączone, zakres dat dobrze ustawiony, w bazie statystyki do dzis są, ale nie jestem pewien czy wszystkie. Bo w tabelce na zapleczu presty pokazują się odwiedziny ale nie pokazują się zakupy,koszyki i zyski.

Zastanawiam się czy skrypt który powinien być widoczny w podglądzie html, dla najnowszej prest rónież nazywa się script.php? Ponieważ nie widzę go.
  • Przeglądający

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Aktywni użytkownicy

Nikt jeszcze nie otrzymał reputacji w tym tygodniu.

• Statystyki forum

• Tematów
      7 658