Skocz do zawartości
Fera

Prestashop 1.6 - widok kategorii - geolokalizacja - filtry

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Mam pytanie, może ktoś coś takiego robił albo ma pomysł jak to można rozwiązać.

Potrzebuję, żeby dla zalogowanego użytkownika w kategoriach pojawiały się produkty powiązane z jego geolokalizacją (mam platformę sklepów opartą na Agile Multiple Seller Module - wielu sprzedawców, wielu odbiorców).

Tzn. żeby np. komuś z Warszawy pojawiały się oferty od sprzedawców oddalonych od niego do 100km.

Jednocześnie chcę dodać w filtrach (block layered navigation) taki suwak jaki jest w filtrze ceny tylko żeby móc zwiększać lub zmniejszać zasięg kilometrowy filtrowania produktów.

Ktoś ma pomysł jak to zrobić, albo może ktoś ma gotowe rozwiązanie - jestem w stanie zapłacić sensowną kwotę za taką modyfikację.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie bardzo znam ten moduł

ale zasadnicze pytanie - czy w konfiguracji modułu jest opcja związana z adresem sprzedawcy?

jeżeli tak to dać się da zrobić wyliczanie odległości - z tym, ze tu mały problem bo klient musiał by wyrazić zgodę na geolokalizację w "konfiguracji" przeglądarki

idąc dalej piszesz o modyfikacji blocklayered - to raczej nie będzie takie proste i sugerował bym zrobić do tego dedykowany moduł ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta