Skocz do zawartości

Zdjęcie

Prestashop 1.6 - widok kategorii - geolokalizacja - filtry

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Fera

Fera

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 21 styczeń 2015 - 08:49

Hej

Mam pytanie, może ktoś coś takiego robił albo ma pomysł jak to można rozwiązać.

Potrzebuję, żeby dla zalogowanego użytkownika w kategoriach pojawiały się produkty powiązane z jego geolokalizacją (mam platformę sklepów opartą na Agile Multiple Seller Module - wielu sprzedawców, wielu odbiorców).

Tzn. żeby np. komuś z Warszawy pojawiały się oferty od sprzedawców oddalonych od niego do 100km.

Jednocześnie chcę dodać w filtrach (block layered navigation) taki suwak jaki jest w filtrze ceny tylko żeby móc zwiększać lub zmniejszać zasięg kilometrowy filtrowania produktów.

Ktoś ma pomysł jak to zrobić, albo może ktoś ma gotowe rozwiązanie - jestem w stanie zapłacić sensowną kwotę za taką modyfikację.

#2 sower

sower

Guru

• Moderatorzy
  • 4212 postów
  • Location3miasto
  • PrestaShop:1.2, 1.3, 1.4, 1.5, 1.6

Napisano 21 styczeń 2015 - 13:42

Nie bardzo znam ten moduł

ale zasadnicze pytanie - czy w konfiguracji modułu jest opcja związana z adresem sprzedawcy?

jeżeli tak to dać się da zrobić wyliczanie odległości - z tym, ze tu mały problem bo klient musiał by wyrazić zgodę na geolokalizację w "konfiguracji" przeglądarki

idąc dalej piszesz o modyfikacji blocklayered - to raczej nie będzie takie proste i sugerował bym zrobić do tego dedykowany moduł ;)

468x60.jpg

468x60_pl.gif

QUICK PRESTA SUPPORT:  gg 45116037
SKLEPY  MODUŁY INTEGRACJE  POMOC TECHNICZNA

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Hosting zapewnia: Hekko.pl