Skocz do zawartości
  • ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

      Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Podobna zawartość

    • Przez Netteria.NET
      Witam
      Mam problem z koszykiem na preście 1.6.1.23. Produkty dodają się do koszyka. Widzę ich ilość przy ikonce. Natomiast po najechaniu nie rozwija się koszyk a co gorsze po kliknięciu nie ładuje zawartości koszyka i całej reszty niezbędnej do zakupu. Próbowałem i na one page checkaut i na krok po kroku. Nie generuje żadnych błędów js. Przynajmniej nic w konsoli nie wyskakuje. W trybie dev nie widzę nic podejrzanego. Sprawdziłem templatkę i jest ok a i na domyślnej presty jest ten sam błąd. Oczywiście wyczyściłem pamięć podręczną. Usunąłem też porzucone koszyki. Wyczyściłem niepotrzebne statystyki itd, z bazy.
      Może ktoś miał już taki problem i podpowie w czym może być problem
      pozdrawiam
      Sławek
    • Przez Netteria.NET
      Firma Netteria.NET oferuje szeroki zakres usług wsparcia dla sklepów zbudowanych w oparciu o PrestaShop. Oferujemy między innymi:
      Wsparcie
      Doradztwo w wyborze rozwiązań eCommerce, serwis sklepów internetowych, (stałe wsparcie techniczne), wsparcie i gwarancje po wykonanym projekcie sklepu. Projektowanie modułów dla prestasop.
      Projektowanie nowych modułów, według ustaleń, dostosowanych do indywidualych zadań, modernizacja oraz aktualizacja działajacych modułów, moduł - niezależny skrypt. Modyfikacje kodu sklepu.
      Wszelkie modyfikacje kodu źródłowego skryptu prestashop, modyfikacje kodu szablonu sklepu internetowgo, naprawa sklepów prestashop, naprawa sklepów "po włamaniu", aktualizacja skryptu do wyższej wersji, optymalizacja (SEO) pod wyszukiwarki internetowe, optymalizacja wydajności działania sklepu. Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania na temat modyfikacji, rozszerzeń, wsparcia, oraz naprawy dla sklepów prestashop.
      Zainteresowanych zapraszam do kontaktu: Prestashop - naprawa i pomoc
      Oferujemy również kompleksowe  wsrożenia sklepów PrestaShop - Budowa sklepów internetowych opartych na PrestaShop
       
    • Przez MattG
      Cześć,   Poszukuję rozwiązania umożliwiającego wyciągnięcie bardziej zaawansowanych statystyk produktów a dokładniej najlepiej sprzedających się produktów ale wraz z ich kombinacjami. Dla przykładu - mamy sklep z butami, chciałbym wyciągnąć najlepiej sprzedające się buty wraz z kombinacją (np. buty X, kolor czerwony i rozmiar 40).   Widzę tutaj dwie możliwe drogi dotyczące funkcjonalności:   1. wglądu w poszczególny produkt i widzę statystyki sprzedaży kombinacji   2. wglądu w statystyki wszystkich produktów wraz z ich kombinacjami w formie listy, np. lista wyglądałaby w następujący sposób -   POZYCJA 1. Buty X, kolor czerwony, rozmiar 40 - liczba sztuk sprzedanych - 100,   POZYCJA 2. Buty Y, kolor zielony, rozmiar 39 - liczba sztuk sprzedanych - 90,    POZYCJA 3. Buty X, kolor czerwony, rozmiar, 41 - liczba sprzedanych - 80     Znajdę jakieś rozwiązania pozwalające zrealizować punkt 1 lub 2? Mogą być to oczywiście zupełnie oddzielne moduły.       Pozdrawiam i z góry dziękuję.
    • Przez klima-sklep
      Witam,
      Poszukuję programisty z doświadczeniem, który bezpieczenie przeprowadzi migrację z starej Presty 1.4 do 1.6 lub 1.7
      Sklep jest dobrze wypozycjonowany i realizuje min. kilkanaście zamówień i zapytań, dlatego ważne jest aby zachować ciągłość pracy sklepu.
      Wszystkich zainteresowanych proszę o ofertę i kontakt w sprawie szczegółów.
      Zlecę również przygotowanie nowej oprawy graficznej - szczegóły do omówienia.
      Pozdrawiam
      Rafał Liszka
      r.liszka@klima-sklep.pl
    • Przez ArturWro
      Witam!

      Mam problem z przeniesiem sklepu na serwer lokalny. Z Prestą stykam się drugi raz. Próbuje prznieść projekt sklepu na lokalny serwer (WAMP) na którym będę mógł dokonać poprawek dostarczonych przez Klienta. Męczę się tym od wczoraj, także proszę o pomoc. Oczywiście przekopałem google i nic to nie dało, dlatego przychodzę z problemem tutaj.
       
      Jak wykonywałem przenosiny?

      1. Ściągnałem pliki z serwera
      2. Ściągnałem bazę
      3. Zmieniłem ustawienia na bazę w pliku settings.inc.php
      3. Podmieniłem linki w bazie, a następnie ją zaimportowałem 
      4. Strona nie działa, nie znaduje pliku index.html
       
      Próbowałem również ściagąc silnik z taką samą wersją jak ma Klient. Odpalałem domyślną wersję szablonu i wszystko działa. Jak importuje bazę sklepu klienta i dokładam jego themy. Pokazuje znów ten sam błąd.
       
      Próbowałem na różne sposoby. Generowałem bazę przez panel administracyjny, wcześniej zamieniając SEO i URL na localhost + nazwa folderu. Ściągałem też bazę przez panel hostingowy klienta.
       
      Uwaga. Co najdziwniejsze w pliku settings.inc.php namiary na bazę są inne niż te w panelu sklepu. Nie wiem dokładnie czym to jest spowodowane. Wyświetla się obok też komunikat:
       
      Parametry wymagane Tak
      Parametry opcjonalne Napraw proszę następujące błędy
      Zezwól na funkcję PHP fopen() na swoim serwerze.  
      Proszę o pomoc
       
      Pozdrawiam
  • Przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

  • Aktywni użytkownicy

    Nikt jeszcze nie otrzymał reputacji w tym tygodniu.

  • Statystyki forum

    • Tematów
      7 825
    • Postów
      37 127
×